Motocykl poleca:

MotoBud 2011 - relacja uczestnika

Poleć ten artykuł:

Takie rzeczy to tylko w Chinach pomyśleliśmy patrząc na zdjęcia. Ale przecież to nie Chińczycy! Tak bawili się uczestnicy zlotu MotoBud 2011. Oto relacja naszego czytelnika.
Zobacz całą galerię

VII branżowy zlot motocyklowy MotoBud 2011, który odbył się 9-11 września w Kazimierzu Dolnym, postawił sobie za cel dowieść, że drzwi, ościeżnice czy okna także można dowieźć motocyklem.

Kilkunastu pasjonatów stolarki motocyklowej za pomocą drewnianych listew, aluminiowych kształtowników i metalowych wsporników stworzyło na miejscu najprostsze konstrukcje, dostosowując w ciągu kilkunastu minut swoje motocykle do poważnych funkcji transportowych.

Najciekawsze rozwiązania widać na załączonych zdjęciach, ale wszystkich, którzy podjęli próbę przewiezienia na swym motocyklu drzwi i ościeżnic firmy Porta KMI śmiało już można dziś określać mianem Mistrzów Transportu.
Uczestnicy zlotu stworzyli nawet stosowny manifest:

„Śmiałkowie od stolarki motocyklowej dowiedli, że w dobie ulicznych korków, oszczędzania paliwa i troski o szybkość dostawy towarów, motocykl jest idealnym środkiem transportu. Nowoczesne firmydziałające szybko i sprawnie powinny już dzisiaj pomyśleć poważnie o tworzeniu firmowych flot motocyklowych, by zyskać przewagę nad swoją konkurencją. Motocykliści z branży stolarki budowlanej unaocznili że firmowy motocykl może służyć nie tylko prezesowi do lansu po mieście, ale też każdemu z pracowników, do jeszcze lepszej obsługi klientów. Stąd najnowszy postulat środowiska motocyklistów stolarkowych: nowoczesny motocykl w każdej nowowczesnej firmie!"
Zwycięzcami tegorocznego konkursu Mistrzowie Transportu zostali: Marek Belcer, który na CBR-ce przewiózł 46 ościeżnic i Paweł Woźniak, który na Devilla zapakował 38 ościeżnic i 6 skrzydeł drzwiowych. Drzwi i ościeżnice dostarczyła firma Porta KMI, która w sobotni wieczór zaprosiła wszystkich mistrzów grilla. Kolejne zawody już za rok.

Tagi: MotoBud 2011

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij