Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Test odzieży ochronnej Hillbilly C-YA

Przez 11 miesięcy nasi redakcyjni koledzy testowali gatki ochronne Hillbilly C-YA. Produkt spisał się znakomicie, a i testerzy byli z niego bardzo zadowoleni. 

Rozpoznanie: Ochraniacze na tych spodenkach podzielono na kilka sekcji – boczne górne mają chronić biodra, boczne dolne zapobiegać obtarciom; tylna krzyżowo-ogonowa (pianka z zewnątrz wzmocniona tworzywem) ma chronić kość ogonową, a tylną dolną powleczono odpornym na ścieranie materiałem. Spodenki sprawdzą się zarówno w off-roadzie, jak i na nartach/desce snowboardowej czy rolkach, rowerze, mountainboardzie latem. Dostępne w kolorze czarnym, rozmiary XS-L, unisex.   

 

Przebieg choroby: Spodenki są przeznaczone zarówno dla niej, jak i dla niego. Zaskakująco dobrze leżą – ściągacze u dołu nogawek są znakomitym pomysłem. Oprócz tego można je ściągnąć w pasie. Gatki mają sporo ochraniaczy, ale te ani nie uwierają, ani nie krępują ruchów. Wszyto je na bazę z siateczki, która poprawiła wentylację, a co za tym idzie komfort użytkowania w upalne dni. Stłuczona kość ogonowa potrafi boleśnie przypominać o sobie nawet przez kilka tygodni – nikomu nie życzę i doceniam protektor w tym miejscu. Kilka gleb (fakt – nie na kamienie) spodenki przyjęły bez śladu, a przy tym nie było bólu ani ogromnych siniaków. Producent zaleca wyłącznie pranie ręczne, ale wizyta w pralce (program do delikatnych materiałów sztucznych) widocznej krzywdy im nie zrobił. Przez 11 miesięcy nie odpruła się najmniejsza niteczka. Facetów z całą pewnością ucieszy rozporek.     

Cena: 229 zł
 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Pomysł na bieliznę wyposażoną w zestaw ochraniaczy okazał się być bardzo trafionym.&nbsp;Hillbilly C-YA świetnie leży, jest dobrze wykonany i zaoszczędzi nam wielu siniaków oraz obtarć.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/artykuly/Test-odziezy-ochronnej-Hillbilly-C-YA,8633,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-01-29 09:20:37