Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Test preparatu do impregnacji tkanin i skóry: Motorex Protex Spray

W nasze redakcyjne ręce wpadło trochę chemii motocyklowej. A konkretnie 500 mililitrowy Motorex Protex Spray do impregnowania tkanin i skór. Choć nie pachnie najlepiej to zdołał przywrócić wodoszczelność naszej "zmęczonej" odzieży. 

Rozpoznanie: Preparat do impregnacji tkanin i skóry w spreju. Chroni przed przenikaniem zarówno wilgoci, jak i oleju. Można go stosować dla produktów wykonanych ze skóry, materiałów (np. cordura) oraz membran (np. gore-tex). Po użyciu pozwala tkaninie naturalnie oddychać. Przyda się fanom motocyklowych podróży, a po sezonie da radę na nartach czy desce. Dostępny wyłącznie w puszkach o pojemności 500 ml.   

 

Rozpoznanie choroby: Nie ma co narzekać na pogodę, trzeba wziąć się w garść i walczyć o swoje. Tekstylne ciuchy są w porządku, ale czasem trzeba je wyprać. A po tym zabiegu można zapomnieć o wodoszczelności. Dlatego warto zainwestować w preparat typu Protex. Spray Motorexa nadaje się zarówno do teksów, jak i do skór. Śmierdzi na kilometr, więc warto zastosować się do instrukcji i nie używać go w zamkniętym pokoju. W dobrym tonie będzie naniesienie kilku warstw. A na wszelkiego rodzaju przetarciach, uszkodzeniach i szwach nawet więcej. Skuteczność jest zaskakująco wysoka – preparat przywrócił wodoszczelność wiekowym (7 lat) sportowym butom Daytona GTX (na A4 przez ponad 200 km jazdy nakedem w dość rzęsistym deszczu nie puściły). Po zaimpregnowaniu skóry i wyschnięciu preparatu warto przetrzeć powierzchnię szmatką, żeby nie było smug.     

Cena: 51 zł
 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Motorex Protex Spray to produkt, który polecamy z czystym sumieniem. Zaimpregnuje twoją tekstylną oraz skórzaną odzież motocyklową i zapewni im wodoszczelność.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/artykuly/Test-preparatu-do-impregnacji-tkanin-i-skory-Motorex-Protex-Spray,8632,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-01-29 09:03:32