Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Newsy: Wydarzenia

Dyskusja do tematu: Andrzejki dla pań
Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju dobrą wróżbę daj! Jako rzeczą podania najstarsze na św Andrzeja duchy przychylne zstępują z zaświatów. Tedy czas to najlepszy by czary czynić, wróżby snuć, a w dzień ów przyszłość odgadywać wyjątkowo klarownie. Nadto okazyja to najprawdziwsza, aby setnie się zabawić, a i trunków wypić. (z Kroniki siostry Juty de Apolda, opactwo Białej róży ad 1428) Tyle kronikarka...  :) A co my na to ?? Przybywajcie dnia piątego tygodnia przedadwentnego znaczy w piatek 27go listopada AD 2009 na 20.00 do MOTORISTA Przejdź do artykułu
    przez ~andrzeju,
    2011-04-14 02:10:43

Witam, "Motorista" odradzam ten serwis, salon itp. Oszukali mnie trzy razy :
    - pierwszy raz nalali do mojego VZR 1800 o litr (!) oleju za dużo, super serwis który bez książek serwisu nie daje sobie rady- powiedzialem sobie ok. zdarza się,
    - drugi raz koszt wymiany świec w mojej R1 miał wynieść 20 zł za szt. czyli 80 zł (pytałem 3 razy podawałem rocznik itp. 3 razy odpowiedź 80 zł. - okazja YAMAHA chciała 200 zł) po zaprowadzeniu moto okazało się że chcą 260 zł!!!!!!!! mówie ok zdarza się....więcej

przez ~Motocykl Online,
    2013-07-02 00:08:03

Motorista zaprasza Panie na wspólne andrzejkowanie!
    Zobacz artykuł

• ODPOWIEDZ +