Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Świadomość rodaków o motocyklistach
    przez silbi,
    2009-04-21 14:22:34

A no właśnie czy termin "Dawcy nerek" Nie pasuje bardziej do kierujących samochodami?? W końcu to z nich po dzwonie zostaje więcej!!! Denerwujące jest właśnie gadanie typu "O jedzie dawca nerek albo organów". A tak samo można powiedzieć o niektórych idiotach w metalowych puszkach.

przez dyversant,
    2009-04-22 21:51:32

http://moto.onet.pl/122724,4891255,1,zdjecie.html?node=27
    Taki oto artykuł zamieścił onet.pl
    Może dobrze że POLICJA stara sie coś robić, ale czy taki sposób jest własciwy... mnie to wpienia, bo motocyklista jest z góry uznany za winnego!!!

przez rumiany,
    2009-04-22 23:05:25

mnie denerują samochodziarze, którzy gdy zapala sią zielone światło to koniecznie chcą wyprzedzić motocyklistę :x

przez silbi,
    2009-04-25 11:22:47

Hehe ja miałem już w tym sezonie przypadek człowieka w samochodzie, który na siłę chce udowodnić że jest lepszy. Pokrótce wam opiszę jak to wyglądało: Otóż jechałem sobie przez teren zabudowany i w lusterku zauważyłem wideoradar za moimi plecami. Więc przepisowo 60 km. Koniec terenu zabudowanego wideo z mną to ja 90 km. No i nagle znalazł się jeden taki co chciał pokazać że jest lepszy. Wyprzedził kino objazdowe potem mnie na oko miał tak ze 120-130 nie wiem bo nie goniłem. I wyobraźcie sobie mój banan na gębie jak go zatrzymywali. :D

przez milagow,
    2009-04-26 20:19:52

Ja dopiero zaczynam przygodę z jednośladami i jestem nieco zdenerwowany, gdy słyszę jacy to motocykliści są źli, brawurowi, i że ogólnie to mafia jakaś... Rozumiem, że nie wszyscy robimy dobrze, bo w każdym środowisku znajdą się ludzie i ludziska. Jeżeli chcą to niech nas nauczają reklamami z warzywami, owocami, ale dziwi mnie to że samochodziarze nie zuważają swoich błędów. Widzą chmary młodych motocyklistów na szlifierkach, a nie dostrzegają 19-letnich dresów w beemkach, albo tirowców, którzy traktują drogę jak własność... Gdzie tu sprawiedliwość???

przez ~jeszua,
    2009-04-27 07:29:04

MilagoW napisał(-a):
    "Ja dopiero zaczynam przygodę z jednośladami i jestem nieco zdenerwowany (...)"
    przejdzie Ci z czasem... :P
    specjalność zauważania źdźbła w oku bliźniego przy belkach we własnym notuje się na piśmie od jakichś 2000 lat, nie liczyłbym więc na szybkie zmiany w tym zakresie. pozostaje przywyknąć i przynajmniej ze strony swojej własnej osoby nie dawać podstaw do takiej krytyki
    jsz

przez silbi,
    2009-04-27 13:06:54

Panowie co tu długo szukać przykładów kierowców samochodów, którzy otarli się o jak oni to mówią warzywo. Maciej Zientarski. Dziennikarz motoryzacyjny człowiek, który reklamował PZU. Promował bezpieczną jazdę. Pamiętacie billboard -y znak 50=życie i Macieja Zientarskiego na nim?? Resztę chyba wszyscy znają.

przez milagow,
    2009-04-27 22:49:56

Gdy się głebiej zastanawiam, to myślę, że to może z zazdrości jakiejś??? Zazdroszczą nam, że jesteśmy zgrani, tworzymy współnotę, wyróżniamy się... Nie wiem sam... :disgust:

przez silbi,
    2009-04-28 18:12:51

Może to z zazdrości. A może po prostu z tego że ci którzy najwięcej krzyczą nie mają jaj żeby dosiąść motocykl.

przez kacper-00,
    2009-04-28 20:46:17

Zgadzam się ale z drugiej strony to coraz częściej tworzą się grupy :
    easy-riderzy
    ścigacze
    i inne
    ja już osobiście spotkałem się z brakiem szacunku dla jak wyżej opisałem jednego z "grup społecznych" trochę mnie to wkurzyło. Ale nie przejąłem się tym zbytnio. Mam tylko nadzieję że w niedalekiej przyszłości będzie wszystko znów ustabilizowane i nie będzie nawet takich jednostkowych przykładów "wywyższania się".

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 8