Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Świadomość rodaków o motocyklistach
    przez dublik,
    2009-05-09 17:21:33

silbi napisał(-a):
    "
    APACZ powiedział:
    Jesienią w salonie nie pisze w jakim stał czoper zniewielkim przebiegiem o ile pamiętam jakieś 200 kilosów do sprzedania
    bo właścicielowi nie pasował.
    Hehehe. Bo zupa była za słona!"
    Zgadzam się z tymi słowami. Mój sąsiad zmienia chopery jak rękawiczki i jak sam mówi tylko dlatego że pojemność silnika musi być jak największa. Aktualnie ma Hondę xvt 1300 i chce już ją zmienić na chopera o poj. 1800. To moim zdaniem istna głupota żeby zmieniać moto z powodu pojemności pieca. :o

przez geodeta,
    2009-05-11 09:39:47

A wracając do tego jak inni widzą brać motorową... Zauważyłem, że wszyscy dziela bike'rów na takie główne grupy:
    - skutery - głównie dzieciarnia szalejąca na osiedlach
    - ścigacze - to grupa utożsamiana ze słynnymi "dawcami nerek" :D
    - no i właściciele choperów - to z kolei grupa starszych panów z brzuszkami...
    Jakoś nie ma tu miejsca dla normalnych ludzi, których pasją są motocykle. Polacy mają jakąś manię na segregowanie innych. Im głupsze te podziały - tym lepiej.

przez milagow,
    2009-05-11 20:28:20

Co to postu APACZA: Skoro mu nie pasował, to po co kupił za, jak mniemam, niemałą kasę??? Wziął go zaocznie, z Allegro...? :huh:

przez ~Garfield,
    2009-05-13 16:16:05

dublik napisał(-a):
    "... Aktualnie ma Hondę xvt 1300 i chce już ją zmienić na chopera o poj. 1800. To moim zdaniem istna głupota żeby zmieniać moto z powodu pojemności pieca. :o "
    Moim zdaniem istną głupotą jest kupowanie choppera :D to dla gejów, znaczy GEJOWOZY

przez milagow,
    2009-05-13 19:03:21

Coś czuję, że tą wypowiedzią naraziłeś się wielu użytkownikom tego forum :D Nawet ja (niebędący fanem chopperów) nie nazwałbym ich "gejowozami"... Moim zdaniem to przesada

przez silbi,
    2009-05-14 13:24:17

No faktycznie. Trochę przesadziłeś. :disgust: .

przez ~APACZ,
    2009-05-15 11:38:45

ilu ludzi tyle podziałów , nie dogodzisz wszystkim.Podziały nie znikną byle by były zdrowe. Przed zakupem swojej maszyny pytałem,przymierzałem,odwiedzałem salony motocyklowe nawet na drodze zatrzymałem moto.Wszystko po to by cieszyć się z dokonanego wyboru i przyjemności z jazdy.

przez ~jeszua,
    2009-05-15 14:33:33

Garfield napisał(-a):
    "Moim zdaniem istną głupotą jest kupowanie choppera :D to dla gejów, znaczy GEJOWOZY"
    ...napisał człowiek, który jeździ (o ile w ogóle) z wypiętym zadkiem
    daj sobie spokój, człowieku, bo też możesz usłyszeć parę słów na swój temat. prawdziwych albo co najmniej równie prawdziwych
    jsz
    ps. nie, nie jeżdżę chopperem

przez ~Goral,
    2009-05-15 22:26:18

tak to ze ,,dawcy" to jedno ale najgorsze jest to ze jeżeli puszka spowoduje wypadek z motocyklista to bardzo często jest taka sytuacja ze winny jest motocyklista, i wo gule jeżeli jest wypadek 4 i 2 kola to winny zawsze jest 2 kołowiec :/ (jak zwykle stereotyp )
    powiedział:
    I w tym momencie nasuwa się pytanie: Czy nieposiadający motocykli też ą motocyklistami? Osobiście znam kilka osób, które nie mają własnych sprzętów, a uważają się za motocyklistów. Żyją jak bikerzy- jeżdżą na zloty, znają się na ...więcej

przez silbi,
    2009-05-17 14:17:42

Goral napisał(-a):
    "tak to ze ,,dawcy" to jedno ale najgorsze jest to ze jeżeli puszka spowoduje wypadek z motocyklista to bardzo często jest taka sytuacja ze winny jest motocyklista, i wo gule jeżeli jest wypadek 4 i 2 kola to winny zawsze jest 2 kołowiec :/ (jak zwykle stereotyp )
    "
    Jak by nie patrzeć i co by się nie stało. To w przekonaniu ludzi motocykl jest zawsze winny. :disgust:

• ODPOWIEDZ +
STRONA 4 z 8