Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

13 sierpnia polska premiera filmu THE DOORS HISTORIA NIOPOWIEDZIANA
    przez dumis,
    2010-07-13 12:44:27

13 sierpnia do polskich kin wchodzi rewelacyjny film o grupie THE DOORS! Historia tego zespolu nie zakonczyla sie wraz ze smiercia jej wokalisty, Jima Morrisona. Tworczosc The Doors nadal inspiruje, z ta sama sila, a grob Morrisona stal sie miejscem pielgrzymek fanow z calego swiata.
    Na stronie
    http://www.facebook.com/pages/THE-DOORS-HISTORIA-NIEOPOWIEDZIANA/108603042523088?ref=ts
    juz niedlugo znajdziecie konkursy i mase ciekawych informacji na temat filmu i zespolu.
    Na filmwebie ocena...więcej

przez ghost,
    2010-07-15 00:08:18

To może być naprawdę ciekawy film. Ostatnio mimo wielu premier jakoś nie mogłem odnaleźć nic dla siebie. Pamiętam, jak kiedyś oglądałem film Control opowiadający o zespole Joy Division. Uważam, że nakręcenie go w wersji "czarno białej" było zaletą a nie wadą. Control zaciekawił mnie swoją stonowaną i spokojną fabułą. Ponadto doskonale dobrano aktora do gry głównej roli - Iana Curtisa. Moim zdaniem takie filmy ( w dobrej reżyserii) ukazują zupełnie inną stronę zespołów. Pomagają odkryć wiele nieznanych faktów i dostrzec piękno oraz przekaz muzyki którą grają.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij