Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

bmw g 650gs czy ktm 350 exc-f badz exc 450 jaki model
    przez ~alfik87,
    2012-08-09 06:50:29

witam
    zastanawiam sie ktory z tych modeli endurasow zakupic
    doradzcie mi ktory według was jest najlepszy, a moze jeszcze jakis inny podobny....
    no i czy warto sie zastanawiac nad bmw
    pozdrawiam
    z gory dziekuje

przez ~jeszua,
    2012-08-09 08:26:05

po zestawieniu modeli wnoszę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. wróć do przedszkola, bo sobie krzywdę zrobisz
    jsz

przez ~alfik87,
    2012-08-12 00:00:20

po przyjrzeniu sie blizej sprawie stwierdzam iz nie masz zycia prywatnego i wyzywasz sie piszac durnowate posty , odpowiadajac niczym nastolatek na to co pisza ludzie...ja mam sie cofac do przedszkola...ty nigdy z niego nie wyjdziesz...
    jak odpisujesz tylko po ty by nabijać sobie posty to gratulacje . twoj poziom IQ jesli wiesz co to jest...oscyluje ponizej normy
    ps. kazdy motor o ktory pytam jest inny, wiem to dobrze, kazdy w jakims aspekcie jest lepszy
    jesli czytaja to uzytkowncy jakiegos danego modelu a nie napalone dzieci neo prosze o jakas wskazowke

przez zodiac86,
    2012-08-15 19:57:17

alfik a czego się spodziewałeś. Zestawiłeś dwa hard enduro z motocyklem uniwersalnym stylizowanym na turystyczne enduro. Nie napisałeś do czego Ci ten motocykl potrzebny. Jeśli ktoś Ci wmówił że 650 GS to enduro to miał poczucie humoru. To moto szosowe z opcją zjechania na szuter czy polną drogę. Waży 200 kilo zamiast stu paru. KTMy masz co nieco opisane tu:
    http://www.motocykl-online.pl/testy/ktm-350-exc-f-ktm-450-exc-8211-bratobojczy-pojedynek
    KTMy to enduraki raczej dla wprawionych, mają dużą moc i...więcej

przez aror6,
    2012-08-22 18:40:08

Jedna uwaga,odpowiadajmy rzeczowo na pytania mimo że wydają się one czasem niepoważne.Nie wszyscy czytelnicy tego portalu mają tą samą wiedzę o motocyklach. Myślę że kolega Zodiac86 wytłumaczył ci na czym polega różnica między hard enduro a turystycznym enduro więc ja się nie będę więcej udzielał.

• ODPOWIEDZ +