Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Czy użytkownicy forum i czytelnicy gazety motocykl mogą pisać testy motocykli lub skuterów ?
    przez ernest05,
    2009-04-28 19:32:17

Tak jak w tytule tematu czyli czy użytkownicy lub czytelnicy gazety Motocykl mogą pisać testy do niej ? Ja bym mógł napisać test skutera Yamaha Aerox R.

przez kacper-00,
    2009-04-28 20:36:03

Wszystko czego nie pedałujesz podlega pod moto. Oczywiście to jest moje zdanie :) Jeżeli ktoś uważa inaczej prosze. Wal kolego śmiało. Ja w prawdzie też mam niby motorower to wiesz ;) i ja go opisałem! :D

przez milagow,
    2009-04-30 22:58:45

Ważną kwestią jest, z tego co wiem, wiek autora testu. Bodajże jest to min. 16lat (ale nie jestem pewien- odsyłam do adminów) ;) Ponadto trzeba posiadać pewne umiejętności, nie tylko z zakresu pisania tekstów do prasy, ale także dotyczące rzetelnej oceny wad i zalet danego sprzęta.. :)

przez ~Maciek,
    2009-05-06 08:08:05

Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę, zwłaszcza te dotyczące eksploatacji, trwałości oraz usterek - czyli czegoś, czego (zazwyczaj) nie da się sprawdzić i wyłapać w tych kilku, kilkunastu dni gdy testowane motocykle są do dyspozycji relacji. Jak wiecie, opisując maszyny używane zawsze staramy się zamieszczać opinie użytkowników.
    Co do wieku - cóż ciężko być wiarygodnym testerem motocykli nie mając nawet prawa jazdy.

przez milagow,
    2009-05-06 21:25:23

Racja... :) Nie pomyślałem o tym (podstawowym przecież) aspekcie :D Sorry

przez ~APACZ,
    2009-05-08 17:25:56

W dziale motocykle używane jest miejsce dla posiadaczy danego modelu ale trochę mało miejsca na opinie. Chyba że, mało osób zgłasza się do oceny swojej maszynki

przez ~Arek,
    2009-05-08 21:56:40

Sądzę podobnie jak Pan Admin :D
    Choć sam nie mam jeszcze prawka, jeźdze Aeroxem od 2 lat, po godzinach naprawiam skutery i moto, więc wiem o nim prawie wszystko, nie pomijając wielu wad, więc jakby ktoś chciał mnie zatrudnić to no problem xD

przez morus,
    2009-05-19 19:11:43

Zdecydowanie użytkownik może wypowiedzieć się o zaletach/wadach swojego sprzęta, co do przejażdżki, już po przejechaniu paru km, można dostrzec niektóre zalety/wady motocykla, tylko one są zazwyczaj powierzchowne.
    pozdrawiam :)

przez ~Maciek,
    2009-05-21 15:08:19

A więc Panowie do dzieła - opiszcie na czym jeździcie

przez ~Goral,
    2009-07-05 11:49:35

mam takie pytanie mogli byście od czasu do czasu wrzucić jakiś ciekawy plakacik do gazetki :) ???

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2