Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Jaka 125-tke wybrac i dlaczego?
    przez kacper-00,
    2009-09-05 17:08:16

hehe co to gazety czy folii to ja bym się zastanawiał :) kupie spodnie kupie :) jak wy mówicie że warto jeszcze popytam na forum żeby się upewnić. Prawdopodobnie kupie jakiś już komplet. A jak myślicie warto kupić używany kombinezon czy lepiej dać te 5 baniek więcej i mieć nowy?

przez karoleq-90,
    2009-09-05 19:10:41

Zdecydowanie lepiej kupić nowy. Masz pewność że nie pęka nigdzie i materiał z którego jest zrobiony ma odpowiednią wytrzymałość. Jeśli chcesz tanio i dobrze się ubrać to ja poleciłbym rozważenie oferty Retbike'a. retbike.pl

przez kacper-00,
    2009-09-05 21:03:56

No jestem pozytywnie zaskoczony cenami i jakością tych kombinezonów tysiąc złoty (niecały) za skórzany? Całkiem nieźle.
    A mieliście może styczność z tą firmą a dokładniej z odzieżą tej firmy? wszystko ok ?

przez ~jeszua,
    2009-09-05 21:41:19

kategorycznie odradzam retbike. ubrania tandetne, niewymiarowe, fatalnie uszyte, z bardzo złej jakości ochraniaczami, itp jedyną zaletą jest niska cena, ale większość klientów piszących np. na f-m szybko zmieniała, płacąc 2x za lepsze ciuchy...
    jeśli już tanio, to może funt, jakaś modeka, albo pogrzebać za probikerami z niemieckiego louisa, sprzedaje to kilka sklepów internetowych
    jsz

przez karoleq-90,
    2009-09-06 21:21:26

jeszua napisał(-a):
    "kategorycznie odradzam retbike. ubrania tandetne, niewymiarowe, fatalnie uszyte, z bardzo złej jakości ochraniaczami, itp jedyną zaletą jest niska cena, ale większość klientów piszących np. na f-m szybko zmieniała, płacąc 2x za lepsze ciuchy...
    jeśli już tanio, to może funt, jakaś modeka, albo pogrzebać za probikerami z niemieckiego louisa, sprzedaje to kilka sklepów internetowych
    jsz"
    Nie do końca się zgodzę, chociaż na temat tych ubiorów opinie są różne (jak wi...więcej

przez kacper-00,
    2009-09-07 09:13:56

Czyli w końcu kombinezony redbiku nie są zbyt dobre??
    Musiał bym poytać na konkretnych forach dotyczących ubrań motocyklowych i tam napewno mi doradzą :)
    K.

przez brilhantina,
    2009-09-08 19:34:56

Ja dostałem spodnie Ozone'a jak zacząłem robić prawko. W miarę wygodne, z podpinką, co się przydało w grudniu :blush: Jedynym mankamentem modelu który posiadam jest gąbka zamiast protector'ów, ale można ją wyjąć i wsadzić jakieś porządne. Tyle mogę o nich powiedzieć.

przez ~jeszua,
    2009-09-08 20:10:57

Kacper, AFAIK nie ma forów poświęconych tylko ciuchom motocyklowym. jeśli tutejszy admin nie zabroni, to mogę polecić testy ciuchów na portalach - różnych - oraz setki wątków poświęconych ciuchom w różnych cenach i różnych marek na forum.motocyklistow.pl
    w tej chwili trudno Ci cokolwiek doradzić: nie powiedziałeś ile masz kasy, nie zdecydowałeś się jeszcze czy to ma być skóra, itp mogę rzucić kilkunastoma nazwami... tylko pożytku z tego nie będziesz miał żadnego. poczytaj testy, jak sobie wyrobisz z grubsza pogląd to będzie Ci łatwiej wybrać
    jsz

przez stoodent1,
    2009-09-09 05:16:48

Tshul robi bardzo dobre kombiaki skórzane że wszystkimi protektorami barki łokcie żółw kolana biodra. Ceny już od 1200zł
    Wygodne i ciekawie wyglądające,
    Jeśli chcesz robić dłuższe trasy ja polecam tekstylia nie wiem jak z kasą stoisz ale Held robi super ciuszki polecam kurtkę Katana zewnętrzne ochraniacze barkowe z wentylatorami dają radę (wypróbowałem :/ ale ze mną wszystko oki ).
    Co do retbike kolega wywracają się pękł ochraniacz i wbił mu się w bark... Ale to jedyny przypadek mi znany po za ty...więcej

przez ~jeszua,
    2009-09-09 09:35:00

stoodent1 napisał(-a):
    "Kask na początek bierz Nitro, Naxa przy tych prędkościach oferta tych firm jest ok kask będzie cichy i wygodny a cena jest oki (zasada docierania kasków jest Ci znana?)"
    mnie nie, więc możesz przy okazji wyjaśnić ;)
    a nocniki typu naxa i pokrewne zdecydowanie odradzam. lepiej poszukać tańszego kasku dobrej firmy, niż kupować badziewie niby z mnóstwem bajerów. można kupić np. integralnego lz6 lazera za niewielkie pieniądze, albo starszy już szczękowy model sv55 a...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 3