Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Motocykle sprowadzone czyli co i jak kto i gdzie.
    przez ~Damian,
    2009-08-03 14:26:33

Witam
    Może znajdują się osoby która zajmują się, mają znajomości bądź sami korzystali z usłóg osób które sprowadzają motocykle z zagranicy.
    Wątek zakładam bo sam się zastanawiam na sprowadzeniem FZR na przyszły rok. Może orientujecie się bo ja to jestem cienki jak dupa węża w tych sprawach za ile wolno by było sprowadzić taką FZR rocznikowo 91 - 93 ewentualne dodatkowe koszta. Prawdopodobnie będe miał możliwość pogadać z człowiekiem moim sąsiade zresztą czy da rade sprowadzić zajmuje się takimi rzecz...więcej

przez ~jeszua,
    2009-08-03 15:07:02

dawno nie widziałem równie chaotycznego posta... czego Was w tych szkołach teraz nauczają..?
    ile kosztuje motocykl: np. ebay.co.uk
    ile kosztuje transport z uk: np. allegro.pl
    za ile *wolno* sprowadzić: no za tyle, żebyś nie musiał zdobywać pieniędzy drogą niezgodną z prawem... np. ja takie mam plany zakupowe, zgodnie z zasadami w jakich mnie wychowano
    koszty rejestracji znajdziesz przez google: tłumaczenie papierów i umowy, jeśli nie jest spisana w 2 językach (a może), od stu kilkudziesięciu ...więcej

przez golkow,
    2009-08-04 22:03:22

W zeszłym roku kupiłem motocykl sprowadzony z Anglii.
    Samodzielnie przebyłem całą ścieżkę i później ją dokładnie opisałem:
    http://www.sv650.fora.pl/porady,12/rejestracja-moto-z-uk,1804.html#20904

przez ~jeszua,
    2009-08-05 08:40:23

"404 - Not Found"
    jsz

przez golkow,
    2009-08-05 18:28:38

http://www.sv650.fora.pl/porady,12/rejestracja-moto-z-uk,1804.html#20904
    Wklejcie do przeglądarki ten link - niestety używając wbudowanego mechanizmu w to forum, zmienia się nie wiadomo czemu odnośnik.
    Poza tym programista tworzący to forum chyba nie przewidział opcji edycji swoich postów, no chyba że ja takiej opcji nie zauważyłem.
    p.s. jednak posty swoje można edytować - dziesiejszy się dało, ale wczorajszego już nie ;-(

przez xenia,
    2010-01-16 11:30:26

Dla odświeżenia tematu
    Chętnych i tych których stać na zakup motoru nowego z salonu zachęcam do kupna za granicą
    wychodzi dużo taniej np. ja swój kupiłem w NI i zapłaciłem o około 8000 taniej niż ten sam motor
    w kraju kosztował.
    Koszty sprowadzenia i rejestracji nie przekroczą tej kwoty .
    Na Motocykl używany nie wychodzi już tak atrakcyjna cena ale jak wszystkim wiadomo są one bardziej zadbane
    niż motocykle krajowe .

• ODPOWIEDZ +