Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

pojazdy bez uprawnień
    przez ~hyrzy,
    2016-11-15 02:48:49

Cześć wszystkim, zastanawiam się, bo tak mi się przypomniało, że mieli wprowadzić na quady jeżdżenie tylko z uprawnieniami. Wprowadzili to, czy nie? Kiedyś myślałem że to dobry pomysł na 18stke się zrzucić rodzinką, a tu latka minęły a ja się kuźwa zagapiłem nieco

przez mdziekonski,
    2016-11-15 21:44:23

hyrzy" data-cid="22340" data-time="1479174529 napisał(-a):
    "

Cześć wszystkim, zastanawiam się, bo tak mi się przypomniało, że mieli wprowadzić na quady jeżdżenie tylko z uprawnieniami. Wprowadzili to, czy nie? Kiedyś myślałem że to dobry pomysł na 18stke się zrzucić rodzinką, a tu latka minęły a ja się kuźwa zagapiłem nieco

"

quady to są już chyba passe.. cos mi sie tak wydaje, ale chyba zeby prowadzic to musisz jakies tam uprawnienia miec, gdzies czytałem, ze ...więcej

przez mdziekonski,
    2016-11-16 14:21:22

...

przez ~hyrzy,
    2016-11-18 01:19:49

Nie, nie to nie dla mnie, walnąłem gafę w poprzednim poście bo nie dodałem, że to dla chrzesniaka, on prawka nie ma stąd moje pytanie o uprawnienia. I tez się zasanawialiśmy już nad tym żeby jakiś skuter kupić ale to chyba jeszcze gorzej niż quad. Hulajnogi przecież nie zakupie...

przez mdziekonski,
    2016-11-23 10:43:47

hyrzy" data-cid="22356" data-time="1479428389 napisał(-a):
    "

Nie, nie to nie dla mnie, walnąłem gafę w poprzednim poście bo nie dodałem, że to dla chrzesniaka, on prawka nie ma stąd moje pytanie o uprawnienia. I tez się zasanawialiśmy już nad tym żeby jakiś skuter kupić ale to chyba jeszcze gorzej niż quad. Hulajnogi przecież nie zakupie...

"

Aaa widzisz, to zmienia postać rzeczy, nie wiem skąd ta moda na quday.. bo ja bym i tak odradzał może pomyśl o czyms w s...więcej

przez ~hyrzy,
    2016-12-17 00:39:46

No, niestety jakbym się miał na tym znać to bym sobie sam wybrał hehe tak przemyślałem temat quadów i doszedłem do wniosku że jest to bardzo niepraktyczne bo do użytku tylko po określonych terenach. Coś do jazdy po mieście byłoby ok. I co istotne nie ma komunii tylko ma 16 lat i jest zapaleńcem rowerowym. wybadałem temat - innych uprawnień brak :P

przez mdziekonski,
    2016-12-17 12:07:07

Rowery elektryczne tyż są i to takie jakie lubisz :) rower to i ja sam mam, genialna opcja na moje rowerowe gorskie wycieczki :) z checia cos podpowiem

przez ~hyrzy,
    2016-12-18 15:11:42

No nie wiem, czy to niezbyt duży wydatek i nie wiem też jak to wygląda przy dłuższym użytkowaniu. W sensie ekonomiczności, ładowania itd bo ja się nigdy tego rodzajów sprzętu nie przyglądaałem. Czy to się ładuje raz na miesiąc czy po każdym przejechaniu... Więc jak coś, to bardzo, bardzo chętnie czekam na jakieś wskazówki i podpowiedzi.

przez ~miko?WRC,
    2017-01-09 19:23:21

jak nie rozładujesz akumulatora za pierwszym przejazdem to możesz jechać drugi proste. każdy sprzęt ma określony zasięg na jednym ładowaniu i tyle nikt ci tu reguły nie poda. a co do tego czy się opyla czy nie to moim zdaniem jak ktoś ma kapitał początkowy to jak najbardziej ale na początek hajs trzeba wyłożyć.

przez ~hyrzy,
    2017-01-10 15:24:40

No ja tu nie mówię o kupnie od razu jakiegoś krowska za 100tysi dla młodego. Raczej coś mniejszego i tańszego.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2