Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

problem z odpaleniem
    przez edi750,
    2010-02-28 11:17:16

witam mam problem z odpaleniem sciagłem bak do malowania i nie zaznaczyłem sobie wezyków i nie wiem ktury gdzie idzie probowałem na rozne sposoby ale nic to nie dało jesli pomyliłem to mogł sie zalac i przez to nie odpala prosze o jak najszybsza odpowiedz dzieki

przez stoodent1,
    2010-02-28 18:10:16

Kolega jaki ma motocykl?
    Różnie są rozwiązane układy paliwowe jak się nie mylę w GPZ500 są węży które normalnie podają paliwo i te które podciśnieniowo wywierają nacisk na membrane tuż przy kraniku paliwa.
    Ile masz przewodów? 2 czy 4?
    zadając pytanie staraj się jak najwięcej opisywać.

przez edi750,
    2010-03-01 20:18:10

witam suzuki gsxr 750 (gr7db)rok 1995 myśle że podaje poprzez podciśnienie dlatego,iż są 3 wężyki dwoma leci paliwo a przy trzecim wogóle nie leci i jest podłączony między gaznikiem a garem przy 2 gazniku

przez stoodent1,
    2010-03-03 14:16:18

Czyli wychodzi na to że 2 idą na gaźniki i jeden między.
    A podczas próby rozruchu widać że ciągnie wache? Wykręcałeś świece i sprawdzałeś czy są wilgotne? Czy suche?

przez torn9,
    2010-03-05 17:38:05

Na zalane gary jedna rada dobry aku i krecimy tylko pamietac o przerwach dla rozrusznika. No chyba ze masz duzo czasu to wykrecaj swiece. Co do ukladu to ciezko powiedziec bo nigdy GIXera nie rozbieralem. Powodzenia!
    Pozdro

przez edi750,
    2010-03-13 14:09:06

własnie 2 ida w gazniki i 1 miedzy tak jak mówisz,kupiłem nowe swiece i nadal nie odpala.Załozyłem przejrzyste wezyki zeby widziec czy paliwo idzie z baku,problem w tym ze nie leci jak podłacze do baku.Jak bak mam sciagniety to leci paliwo???

przez stoodent1,
    2010-03-14 06:29:28

Po odpięciu przewodów paliwowych z kranika płynie paliwo?
    Może kranik przytkany?
    Bo jak mówisz że nie ssie paliwa to albo coś z gaźnikiem albo kranikiem albo bak ci pordzewiał i zatyka zlot paliwa do kranika.

przez stoodent1,
    2010-03-14 06:33:51

Kurcze nie ma edycji...
    Mam pomysł. Weź zdejm bak przewody paliwowe te 2 napełnił strzykawką paliwem i wtedy powinno paliwo dojść do gaźników wtedy się upewnisz że to może być coś z nimi.
    Nie napisałeś jakie są świece czy suche czy mokre po kręceniu ale jak mówisz że paliwo nie płynie do gaźników to pewnie suche.

przez ~korek,
    2011-04-20 20:54:37

Witam, aktualnie posiadam Hondę Hornet S z 2001 roku. Mam problem z odpalaniem, raz mi odpali a trzy razy nie. Nawet czasami na po pych nie chciał odpalić. Świece wymieniałem w zeszłym roku, tak samo z baterią. Proszę o poradę.
    I jeszcze jedna kwestia, siedząc na motocyklu, koło prawej nogi jest dekielek wraz z linką sprzęgła, i właśnie z tego miejsca wycieka mi olej, nie wiem czy to jest jakiś uszczelniacz czy zimmering (pisownia pewnie do bani ale luz), pomocy.
    Pozdro

• ODPOWIEDZ +