Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Z prasy
    przez ~Esper,
    2009-04-17 17:29:48

Dziennik opublikował fascynujący "art" o motocyklistach: link
    Co Wy na to?

przez bohun,
    2009-04-23 10:06:48

Dość hmm... zaskakujące.

przez ~Adrian,
    2009-04-23 17:55:43

Zastanawiam się, kiedy Policja wpadnie na pomysl zrobienia akcji skierowanej do kierowców puszek - "Kierowco, myśl abyś nie odbieral życia"...

przez melpomeneb,
    2009-04-23 20:28:25

Hmm...jak dla mnie, to jest to wręcz upokarzające odnoszenie się policji do tematu i wcale jest tym - "Te hasła mają przede wszystkim prowokować do myślenia. Może i są szokujące, ale chodzi o to, by wzbudzały refleksje i dyskusje" - mówi Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji". Oczywiście, że trafiają się "szaleńcy", ale dlaczego pakować wszystkich do jednego wora?!?! :(

przez dublik,
    2009-05-11 19:09:59

Policja się już z tych "reklam" tłumaczyła w telewizji i mieli wycofać te reklamy ponieważ wszyscy wypowiadający się motocykliści byli tym oburzeni z resztą mi też się to nie podoba. Komu się nie zdarzyło że po zatrzymaniu policjant od razu pyta "dlaczego tak wolno pan jechał" sami prowokują takimi głupimi tekstami :disgust:

przez milagow,
    2009-05-11 20:31:56

Zatrzymuje cię Policja do rutynowej kontroli i od razu zakładają, że jechałeś za szybko, tylko im nie udało się akurat cię złapać... :retard:

przez dublik,
    2009-05-11 21:44:48

MilagoW napisał(-a):
    "Zatrzymuje cię Policja do rutynowej kontroli i od razu zakładają, że jechałeś za szybko, tylko im nie udało się akurat cię złapać... :retard: "
    To nie tak było 70 a miałem 100 i złapali mnie na radar, policjant podszedł do mnie i od razu grzecznie zapytał "dlaczego tak wolno". Dali mi mandat,punkty karne i git. :paranoid:

przez silbi,
    2009-05-13 11:27:48

Hehehe chciał Cie sprowokować, albo wkurzyć. Jedno z dwóch i tyle. Swoją drogą Mogłeś mu powiedzieć że jak byś szybciej jechał to nawet koloru by nie zdążył zauważyć. :D Ciekawe kto by był bardziej wkurzony. Ale wtedy to mandat na pewno górna półka :)

przez dublik,
    2009-05-13 17:58:11

He he he silbi masz rację spróbuje tego tekstu przy następnym zatrzymaniu ciekawe co mi powie :D Tylko nie wiem czy będę miał odwagę mu to powiedzieć. Ha ha ale dzięki za pomysł :evil:

przez ~Goral,
    2009-05-22 18:18:23

http://www.uzyjwyobrazni.pl/projekty.php?page=3 kilka z tych plakatów mogło a nawet powinno wisieć ...

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2