Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Zachowanie policjanta z Wałeckiej drogówki - parodia i paranoja!!!
    przez ~krzyh1,
    2009-06-18 18:40:35

Witam <br />
    <br />
    Może będziecie mi w stanie pomóc - bo mi ręce opadają i zastanawiam sie w jakim kraju my żyjemy !!! <br />
    <br />
    Opisze tak jak było - wszysko działo się w niedzielę 14.06.2009r. <br />
    Wracałem ze zlotu motocyklowego do domku razem z dziewczyną, dużym bagażem na motocyklu i dwoma kolegami na osobnych motocyklach (zlot w Wenecji /k. Żnina) <br />
    10km przd Wałczem - autka jadace z przeciwnej strony zaczeły "błyskać" że jest ko...więcej

przez silbi,
    2009-06-18 23:53:13

Hahahaha!!!!!!!! Śmiech na sali!!!!!!!! W żadnym wypadku nie przyjmuj mandatu. Jeżeli w.w. Policjant jest uparty to idź do sądu. Jeżeli tak jak piszesz był sam, nie zatrzymał cię od razu ani nie przedstawił ci dowodów wykroczenia w postaci zdjęcia bądź zapisu z wideorejstratora, to nie ma podstaw żeby cię ukarać. Poza tym nie ty musiałeś prowadzić motocykl. Nie daj się i tyle. A co do jego zachowania, to takiego frędzla powinni z roboty wypieprzyć na zbity pysk!!! Albo skierować do przeprowadzania dzieci przez ulicę.

przez ~APACZ,
    2009-06-19 11:14:05

Dzieci też można straszyć.Takie zachowanie to niestety nie jednostkowy przypadek.Dobrze że są świadkowie.

przez silbi,
    2009-06-19 13:58:41

W sumie to fakt. Takie zajęcie też może być zbyt odpowiedzialne dla takiego jak on. :blink:

przez milagow,
    2009-06-21 23:46:21

Szkoda gadać. Strach się bać, jeżeli tacy ludzie będą "czuwali" nad naszym bezpieczeństwem... Trzymaj się! m/

przez skinner,
    2009-06-22 10:30:51

Moja rada: jak nie możesz dogadać się z policjantem (ilość punktów, wysokość mandatu itp) zawsze idź do sądu grodzkiego. Jeszcze ani razu tego nie żałowałem :)
    Co do zachowania tego przygłupa... Nawet nie ma co komentować, bo to jeszcze jeden smutny przypadek niedowartościowanego małego człowieczka, który własne kompleksy stara się nadrobić wykorzystywaniem swojego stanowiska w służbie publicznej.
    Ale z tym "męczony psychicznie" to już szeroko pojechałeś he, he... :D
    Pozdro !

przez ozzyosa,
    2009-06-23 13:59:54

kolego dnia 20.06.09 miałem wypadek samochodowy. A teraz dokładniej ja byłem pasażerem ae auto należało do mnie teraz już jest tylko do kasacji. Autko prowadziła moja kumpel traf chciał że sarenka wyskoczyła a my skończyliśmy pierw na kamieniu a pużniej na dachu na polu. Po jakiś 15 min przyjechała policja(młody łepek) spytał czy są ranni (nie było) a więc nawet nie dał mandatu tylko kazał posprzątać i odjechał. Za lawetą miałem czekać 3 godziny no to oddaliliśmy się do szpitala się przebadać. auto dodam że nada...więcej

przez dublik,
    2009-06-24 17:04:04

oZZyOsA napisał(-a):
    "kolego dnia 20.06.09 miałem wypadek samochodowy. A teraz dokładniej ja byłem pasażerem ae auto należało do mnie teraz już jest tylko do kasacji. Autko prowadziła moja kumpel traf chciał że sarenka wyskoczyła a my skończyliśmy pierw na kamieniu a pużniej na dachu na polu. Po jakiś 15 min przyjechała policja(młody łepek) spytał czy są ranni (nie było) a więc nawet nie dał mandatu tylko kazał posprzątać i odjechał. Za lawetą miałem czekać 3 godziny no to oddaliliśmy się do szpital...więcej

przez karoleq-90,
    2009-06-24 22:55:20

Jeśli chodzi o kompetencje to niestety nie w naszej wspaniałej policji :wacko:

przez brilhantina,
    2009-06-24 23:53:18

I pomyśleć, że dostaną takie fajne tygryski... :blush:

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2