Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

Co na początek ??
    przez sieku,
    2012-12-01 01:25:29

Witam jestem nowy w tematyce motorów jednakże chciałbym kupić sobie jakiś ciekawy zacząłem orientować się w rynku czytać na temat motorków i mam kilka modeli które mnie interesują
    Suzuki V-strom 1000 lub 650 zależnie od ceny i waszych opinii które lepsze , odnośnie lepsze chodzi mi o zużycie paliwa sterowność i takie rzeczy że tel lepszy nie tamten
    Yamaha TDM 950 tylko czytałem że podobno lubią olej pić nie wiem czy to prawda temu też chciałbym poznać wasze zdanie
    Honda Varadero 1000 , Africa lub ...więcej

przez ~jeszua,
    2012-12-01 19:03:42

wróć do pierwszego normalnego - nie ze ścigacza albo o podobnym profilu portalu - artykułu o kupowaniu pierwszego motocykla. bo moim zdaniem nie przeczytałeś na ten temat kompletnie nic i pojęcia nie masz: wymieniłeś same litrowe v-ki w turystycznych enduro, po 250-300kg! nie zabijesz się, po prostu wywrócisz się zanim dojedziesz do pierwszego skrzyżowania i będziesz miał szansę się rozpędzić...
    BTW prawie wszystkie wymienione mają wysokie spalanie. mniejsze silniki palą mniej. mniejszymi motocyklami łatwie...więcej

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij