Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

Co wybrać ze 125 cc ?
    przez pomarancza,
    2012-04-29 18:29:08

pomóżcie ;)

przez pomarancza,
    2012-04-29 18:30:45

A więc,kończę prawko A1 i interesują mnie motocykle jedynie 125.
    Szukam pierwszego motocykla najlepiej ze stajni Japońskiej,Honda,Suzuki,itd;
    Zainteresowały mnie mianowicie modele:
    Varadero 125 - super turystyk,dynamika,spalanie cudne,
    NSR 125r - fajny ścig,same plusy jedynie spalanie duże
    CBR 125 od rocznika 2007 *nowa buda - wąska,ale mało pali i dosyć ładna
    Co byście wybrali? piszcie własne propozycje,chińczyki,koreańczyki raczej odpadają,chodzi tu o motocykle którymi w dynamiczn...więcej

przez destinow,
    2012-04-30 10:23:34

Ja spróbuje pomóc, z tych motorów co podałeś to najlepszą opcją według mnie jest varadero tylko że całkiem nieźle trzymają cenę ale jest to motor całkiem duży, wygodny i nie do zajechania a silnik pozwala na ekonomiczną jazdę z prędkością nawet 110-115 km/h, NSR stary 2 suw nie polecam, a cbr-ka rowerowaty wygląd najnowsza wersja jest całkiem niezła ale bardzo droga i jeśli chodzi o wygodę to na pewno nie można liczyć tutaj na cud ale tak samo, nie do zajechania, ekonomiczna. :) Teraz powiem od siebie że osobi...więcej

przez pomarancza,
    2012-04-30 17:46:44

Jeśli będę miał za dużo kasy wezmę bez zawachania YZF r125,
    Choppery/crusiery raczej odpadają - są fajne i śliczny dźwięk,ale poprostu nie leży mi taki typ.
    Coś bardziej pod naked,sport,szosowo turystyczny..
    A co myślicie o Hyosung GT125 ?
    lub Yamaha YBR 125 ? wiem że ma zaledwie 10 KM,już CBR ma 13,3,ale jeżdże taką na prawku i jest smakowicie..

przez pomarancza,
    2012-04-30 17:48:18

i boję sie troche w viaderkach dużych przebiegów 30,40,50 nawet 70 tys km.. :mellow:

przez klombik,
    2012-05-04 16:24:26

Kwestia jest chyba tego typu, że w motocyklach tej klasy nie doświadczysz różnorodności mocy, czy osiągów, motocykle te z reguły nie są wielkimi maszynami, więc może najrozsądniej byłoby wybrać taki motocykl, na którym będzie najwygodniej śmigać, postawić tutaj na komfort i ergonomię. No i faktycznie na prowadzenie wychodzi Varadero. Co do przebiegu, no to jest jednak Honda, a co Honda to Honda :) silniki mają naprawdę solidne i jeżeli serwisowanie było okej, to te większe przebiegi w ogóle nie powinny być odstraszające :)

przez bunio66,
    2012-05-11 19:19:28

Polecam Hondę CBF 125, kupiłem taką dwa lata temu mojemu synowi. Dziś ma ok. 3000 km, żadnych problemów. na pierwszy motocykl w sam raz, moim zdaniem ładniejsza od Yamahy. Co do jakości, myślę,że ten sam poziom.

przez pomarancza,
    2012-05-13 12:31:49

a Hyosung GT 125 ?

przez wittorio007,
    2012-05-25 14:05:28

Ja polecam Daelima Roadwin 125.
    Nie jest to chinczyk tylko Koreanczyk tak jak Kia albo Hyundai ;) takze mozna byc spokojnym o jakośc. Do tego na wtrysku, chłodzony cieczą. V-max okolo 120, spalanie do 3,5.
    Z minimalnym przebiegiem mozna juz takiego spotkac za okolo 6 tysiecy. Ja swojego kupilem po szlifie za niecale 3 ze znikomym przebiegiem i poza szlifem bez sladów zużycia.
    Co najwazniejsze nie jest mały wiec nie wygląda sie na nim jak na skuterze. Nawet opony ma "dorosłe". 140 mm szerokośc...więcej

przez ghost,
    2012-05-28 21:01:57

Wszystkie karty postawiłbym na Varaderkę :blush: . Jest przystosowana do jazdy zarówno asfaltowej jak i lekkiego terenu, ma 2 cylindry. Po prostu Honda to Honda nie trzeba nic więcej dodawać.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3