Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

Fajny Turystyk
    przez kmaciejka,
    2011-01-21 18:53:48

Myślę, że za rok dwa trzy będę poszukiwał dla siebie drugiego moto o parametrach bardziej szosowo lub sportowo turystycznych. Gdyby mnie było stać na prawie nowy, myślałbym o Hondzie CBF1000 lub BMW1200GS. Macie może jakieś własne opinie na ich temat lub jakieś inne propozycje?

przez ghost,
    2011-01-21 19:37:02

Jeśli chodzi o turystki to wybrałbym dla siebie nieco mniejszą Hondę Transalp.

przez ~jeszua,
    2011-01-21 23:00:13

cbf nawet mnie się spodobała, gdyby nie to że nie lubię r4, to kto wie... niewyżyłowany silnik, parametry wystarczające aż nadto do jazdy nawet na duże dystanse, wygodna, nie ma kłopotu z bagażem, poleci i po autostradzie, i po winklach, owiewka niespecjalnie wielka - wystarczy większą szybę dać. przy tym w przeciwieństwie do np. dużego bandyty nie ma ponoć tendencji do zjadania w oczach opon i napędu. polatałbym taką kiedyś ;) kanapa przy prędkościach "ponadautostradowych" jednak nieprzyjemnie drga, niby mo...więcej

przez ~Goral,
    2011-01-23 00:32:47

CBF akurat ujeżdżam 600 ale jest całe forum poświęcone CBF1000/600
    cbf1000.<pl>
    motocykl wygodny ;) wytrzymały udokumentowany przebieg pana w Grecji 140 k km
    dobrze ciągnie z niskich obrotów <wg mnie bardzo dynamiczny> spalanie w normie
    bdb w trasę jak i w miasto
    co do drgań nie wiem jak jest w 1000 ale w 600 sa kolo 5000 obr/min ale tylko na niższych biegach 4-5-6 nie odczuwalne
    co do osłony hmm do 150-60 spokój... w miarę ..zawsze można domontować dokręcaną szybkę...więcej

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij