Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

Motocykle dla początkujacych
    przez ~jeszua,
    2009-05-04 14:29:38

hehe ;D dokładnie. ale wcale nie lepiej jest w przypadku wymienionej przez Ciebie supertenerki, na którą ja bym się nadal specjalnie nie pchał: wysokie jak pieron, a waży tyle co moja kanapa (jak nie więcej) - podeprzeć się trudno, a utrzymać jeszcze gorzej... w ogóle przy doradzaniu warto pamiętać, że początkujący miewają często problemy z utrzymaniem takiej masy na postoju i przetaczaniem, póki obycia nie nabiorą - więc w zasadzie im niżej siodło i lżejsza maszyna tym lepiej
    a przy chopkach i kruzerach....więcej

przez miikow,
    2009-05-04 14:45:17

Fakt. Kupuje się oczami - tym bardziej gdy nie ma sie doświadczenia z motocyklami. Po to są całe szczęście testy - z których mozna sie dowiedzieć sporo od "starszej braci motocyklowej".

przez ~peter,
    2009-05-04 15:12:37

jeszua napisał(-a):
    "hehe ;D dokładnie. ale wcale nie lepiej jest w przypadku wymienionej przez Ciebie supertenerki, na którą ja bym się nadal specjalnie nie pchał: wysokie jak pieron, a waży tyle co moja kanapa (jak nie więcej) - podeprzeć się trudno, a utrzymać jeszcze gorzej... "
    moment moment - pytanie było o maszynę dla wysokich.
    w tej kwestii akurat wiem, co mówię - mam 2m wzrostu. Suzuki Intruder M1800R jest na mnie maławe. (mierzyłem, bo podoba mi się strasznie. ale przykrywam ...więcej

przez ~Goral,
    2009-05-04 19:33:35

w moim przypadku to 186-190cm przy dużej masie :. a co do tych enduro to ciekawa propozycja ale jednak wolał bym jakiegoś nakeda bo enduro za duże mi się wydaje...i w dodatku dużo droższe,

przez ~Goral,
    2009-05-04 20:03:15

a i czy ten dukat 600 naprawdę jest za mocny na początek a jak nie to jak jest z dostępnością części i awaryjnością ???

przez ~jeszua,
    2009-05-04 20:53:02

akurat m600 naprawdę jest kurduplasty... z całym szacunkiem dla zajefajnego silnika tej włoszczyzny ;) poza tym strasznie ugniata nabiał
    golas dla dużych to raczej w rozmiarach xj600, z nowszych i droższych może cbf600 i podobne. co do rozmiarów nie ma co przesadzać - na gn125 2m chłopu nikt nie każe siadać, a większość motocykli ma jednak mocno zestandaryzowane wymiary. problem to miał chłopina ponad 2m, który się na sporta uparł... obecne 600 tego typu wyglądają jak rowerek (przy mojej kanapie na przy...więcej

przez ~Goral,
    2009-05-10 17:15:00

w takim razie co byście mi zaproponowali? Jestem otwarty na wszystkie turystyki i sporty, ale także szukam takiego motocykla co nie znudzi mi się w ciągu 1 roku, bo moto to chcąc nie chcąc 3 i więcej lat będzie mi służyć, a che ciągle mieć ztego coraz więcej uciechy . :) :)

przez ~jeszua,
    2009-05-10 21:38:55

był kiedyś w motocyklu taki fajny artykuł, w którym zawodnik klasy 125 pokazywał "znudzonym" co można taką pierdziawką :P
    xj600 ewentualnie bandit, tylko ten jest ciut droższy z nakedów. albo faktycznie poszedłbym w kierunku transalpa-kle500-freewinda jeśli ten typ motocykli nie odstrasza Cię swoją wątpliwą urodą (przy niewątpliwie większej użyteczności) ;)
    jsz

przez ~peter,
    2009-05-11 10:19:38

jeszua napisał(-a):
    "albo faktycznie poszedłbym w kierunku transalpa-kle500-freewinda jeśli ten typ motocykli nie odstrasza Cię swoją wątpliwą urodą (przy niewątpliwie większej użyteczności) ;)
    jsz"
    JAKĄ URODĄ?????
    czy Ty sobie zdajesz sprawę, jak mocno spadły właśnie Twoje szanse na przeżycie 24 godzin?
    :evil: ;)

przez milagow,
    2009-05-11 20:43:37

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejny post jeszui (jeszuji???)... :D :D :D A co powiecie o takich nakedach-nie nakedach, co to maja małą owiewkę, np: GPZ?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij