Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

Motocykle dla początkujacych
    przez ~Damian,
    2009-05-23 22:00:37

Tak z innej beczki to dla początkujących motocyklistów i lubiących klasyki polecam ETZ 250. Mam etke w posiadaniu już 3 lata i tyle że bez prawka w tym roku właśnie robie jestem już w trakcie. Miałem zmieniać ją na FZR 600 ale jak narazie postanowiłem kupić jakies tanie auto aby było w sytuacjach awaryjnych a większy moto zakupie w przyszłe wakacje zobaczy się jak to będzie. Narazie bardzo dobrze się jeździ MZ i już się doczekać nie moge jak się będzie sprawowała w mieście. Motocykl wygodny mało pali prędkość pr...więcej

przez ~jeszua,
    2009-05-23 23:38:10

PinKee napisał(-a):
    "Uwaga ode mnie: jak będziesz wybierał kurtkę, to od razu patrz też na spodnie tej samej firmy."
    beeep! zła podpowiedź. większość kurtek i spodni różnych firm ma ten sam typ zamka; przynajmniej ten krótki. a szanujący się producent dodaje zawsze drugą połówkę zamka, więc doszyć żaden problem
    retbike'a odradzam, przymierzałem najdroższy model tekstylny szukając ciuchów dla siebie i byłem ciężko zawiedziony fatalną jakością wykonania
    co do zbroi: faktycznie, je...więcej

przez ~Goral,
    2009-05-24 13:53:56

czyli odpuścić sobie zbroje i kupić kurtkę z lepszymi adapterami ??

przez ~Damian,
    2009-05-24 19:35:59

Dokładnie tak !
    Jak sobie radzicie w zime ? Wiecie motor na ciepłe dni wiosna lato jesień a w zime ? Macie auta czy korzystacie z komunikacji miejskiej. Mam dylemat nie wiem co kupić . Chce motocykl ! ale auto na każdą pogode.

przez pinkee,
    2009-05-24 23:48:06

Damian napisał(-a):
    "Jak sobie radzicie w zime ? Wiecie motor na ciepłe dni wiosna lato jesień a w zime ? Macie auta czy korzystacie z komunikacji miejskiej. Mam dylemat nie wiem co kupić . Chce motocykl ! ale auto na każdą pogode. "
    Niestety nasz klimat nie rozpieszcza :/ Jeśli nie masz jeszcze samochodu to masz dwa wyjścia: albo kupujesz sobie najpierw auto, żeby nim zimować, albo godzisz się na jazdę autobusami/tramwajami/metrem (ostatnia opcja dla Warszawiaków jedynie :)
    Owszem, mo...więcej

przez ~Damian,
    2009-05-25 19:56:08

No niestety dochodzę do wniosku że po zdaniu prawka kupie auto. Prawo jazdy powinienem mieć i tak na koniec sezonu więc cóż trzeba odczekać swoje i wstrzymać się z kupnem większej maszyny znów roczek ale nic samochód maluuutki do 1200ccm aby powozić dupe w zime i w zimne deszczowe dni a jak narazie zadowole się swoją ETZ. Dobrze się składa nawet bo za nim kupie większy motocykl to ETZ w ruchu miejskim wykręce sporo kilometrów a znając mój motor już co do śrubki i każde jego zachowanie przyzwyczaje się do jazdy m...więcej

przez melpomeneb,
    2009-05-27 14:46:24

Motocykl jest motocyklem. Rozwój techniki pozwala nam cieszyć się coraz to lepszymi maszynami, jednocześnie nie uprawniając do dyskryminacji tych troszkę "zabytkowych" :) Miłego latania na swoim sprzęcie Damianie - Pełnowartościowy Motocyklisto! :)

przez silbi,
    2009-05-27 17:32:44

Dokładnie Motocykl to Motocykl i nie ważne czy jest to Mz-ka czy coś innego!!!

przez pinkee,
    2009-05-28 14:24:18

Damian napisał(-a):
    "A do was mam pytanie czy w świecie motocyklistów jak jeździcie na waszych maszynach i widząc motocykliste jadącego właśnie na starym sprzęcie powiedzmy że na takiej ETZ to traktujecie go tak samo jak ludzi na typowych 4 cylindrowcach czy innych maszynach można się czuć na takim motorze jako taki sam motocyklista co wy ?"
    Podaj definicję typowego motocykla? Po pierwsze 4-cylindrowce niekoniecznie muszą być typowymi motocyklami, bo sporo osób jeździ na jedno, dwu lub trzycyl...więcej

przez ~Goral,
    2009-05-29 23:13:18

PinKee napisał(-a):
    "
    Jeśli chcesz, żeby inni motocykliści traktowali Cię równorzędnie z innymi, to też pozdrawiaj nadjeżdżających z przeciwka podniesieniem ręki.
    Do zobaczenia na szosie!"
    no tak ale są i tacy co pokazują środkowy palec :blush: lub inne ruchy oznajmiające ze chyba cie poj...<on ma moto za 20 k a ty masz za 5 lub mniej to co ci będzie machał> ale całe szczęście zaraża się taki co 10 / 9 motocyklista :blush: lub rzadziej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 5 z 24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij