Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

Motocykle dla początkujacych
    przez ~Goral,
    2009-08-11 17:29:04

Jednym słowem powiedzmy tak:
    Duży gość / kobieta - duży problem w dobraniu początkowego moto gdyż większość z motocykli tzw. dla początkujących jest mała <są wyjątki>
    Ps doradźcie do mojich wymiarów
    190cm/100kg/najlepiej naked/ poczatkujący

przez karol-krk,
    2009-08-11 21:48:08

Mam 180 cm wzrostu, waga to jakieś 7 dyszek.Motocykl ma mi służyć raczej do śmigania po mieście. Widzę, że zdania mocno podzielone- kupić słabszy motocykl, wymienić za jakiś czas na mocniejszy i stracić przy tym na wartości, czy kupić od razu mocniejszy i zacząć się modlić :D Ten problem chyba zawsze był.
    A co sądzicie o pomyśle zdławienia mocy, np. na 1 sezon? Słyszałem o podobnych pomysłach, ale szczerze mówiąc sam nie wiem do końca jak taki zabieg przebiega i gdzie tkaie rzeczy robią (czy w każdym pierwszym lepszym zakładzie?). Zetknął się ktoś z czymś takim?

przez ~Goral,
    2009-08-11 22:05:05

Goral napisał(-a):
    "Jednym słowem powiedzmy tak:
    Duży gość / kobieta - duży problem w dobraniu początkowego moto gdyż większość z motocykli tzw. dla początkujących jest mała <są wyjątki>
    Ps doradźcie do mojich wymiarów
    190cm/100kg/najlepiej naked/ poczatkujący "
    a moto do jazdy wszędzie gdzie jest droga Asfaltowa :

przez ~jeszua,
    2009-08-11 22:50:22

peter napisał(-a):
    "czytanie ze zrozumieniem ma wiele dobrych stron. naprawdę.
    to kierujący motocyklem decyduje, z jaką prędkością jedzie i jak bardzo chce przyspieszyć. siłą rzeczy również on decyduje, z jaką prędkością chce wejść w zakręt i jak mocno się w nim położyć (...)"
    pisanie w sposób zrozumiały również, zwłaszcza w tego typu dyskusji... mnie zrozumieć przyszło łatwo, osobie która nie ma za bardzo pojęcia o czym mowa i jak wypowiedzi interpretować - prawdopodobnie trudniej. dlate...więcej

przez dublik,
    2009-08-12 12:17:39

karol_krk napisał(-a):
    "Mam 180 cm wzrostu, waga to jakieś 7 dyszek.Motocykl ma mi służyć raczej do śmigania po mieście. Widzę, że zdania mocno podzielone- kupić słabszy motocykl, wymienić za jakiś czas na mocniejszy i stracić przy tym na wartości, czy kupić od razu mocniejszy i zacząć się modlić :D Ten problem chyba zawsze był.
    A co sądzicie o pomyśle zdławienia mocy, np. na 1 sezon? Słyszałem o podobnych pomysłach, ale szczerze mówiąc sam nie wiem do końca jak taki zabieg przebiega i gdzie...więcej

przez karol-krk,
    2009-08-12 14:19:44

Dzięki za odpowiedzi, dają do myślenia. Mam jeszcze trochę czasu do namysłu. Ale na R6 się nie zdecyduje kolego Dublik :D

przez dublik,
    2009-08-12 15:18:51

:D fajnie że można Ci namieszać w głowie. Teraz już sam nie wiesz co chcesz ;)

przez karol-krk,
    2009-08-13 09:06:59

Narazie nie wiem, ale jak skończe wreszcie teorię i wsiądę na maszynę to zobaczę czym to się je i pewnie wtedy się dowiem. Bo jak narazie to tylko jeździłem na 50cc;

przez dublik,
    2009-08-13 09:53:04

Skoro jezdziłeś na 50ccm to naprawdę jesteś początkujący a i powodzenia na egzaminie na prawko (domniemam że robisz) :D

przez karol-krk,
    2009-08-15 00:30:33

dzieki, przyda sie ;)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 8 z 24