Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

NC700S VS CB 600F Hornet - Początkujący Rider
    przez flexik89,
    2012-04-01 21:44:16

Cześć,
    Ogólnie na początek chciałbym Wszystkich przywitać :)
    Planuję zakup mojego pierwszego motocykla z powodu zakończenia 12 letniej kariery kolarza zawodowego (niestety rozwaliłem kręgosłup) i zastanawiam się co wybrać. Doświadczenie z takimi maszynami mam malutkie.
    Interesują mnie naked'y dlatego ,że w większości będę poruszał się po Warszawie i mają wygodną pozycję za kierownicą (dla osoby o moim wzroście 198cm). Głównym typem jest NC700S (moc 48KM) oczywiście z systemem C-ABS i być moż...więcej

przez ~Goral,
    2012-04-02 23:54:14

hm oba motocykle to dobry wybór hornetka jest bardziej "usportowiona" lecz przy twoim wzroście to mikro moto :) NC700s no nie spotkałem sie ztym moto nie wiem jak wyglądają jego wymiary na żywo ale będzie ci ciężko z twoim wzrostem dobrać nakeda <sam mam tom chorobe i usiedlam x11..>
    Polece jeszcze z hondy CBF 600S motocykl bardzo udany bez awaryjny i abs jest ok
    -o motocyklu możesz poczytać na stronie motocykl-online jak i zapraszam na forumcbf.pl jest tam wiele rad zarówno kupna motocykla ja...więcej

przez ~Goral,
    2012-04-02 23:55:21

http://www.motocykl-online.pl/forumtopic.php?cikkid=354&nev=CBF600S_2004-2007 moja opinia na temat CBF 600 :)

przez zodiac86,
    2012-04-07 17:04:08

Obczaj Suzuki DL 650 i temu podobne jak np. Kawasaki Versys czy Honda Transalp. Są to co prawda turystyczne "enduro" ale tylko z nazwy. To świetne motocykle uniwersalne o wygodnej pozycji za sterami. Są stworzone do długich tras ale w mieście super się nimi jeździ.
    Sam mam DL 650 i jest to mój pierwszy większy motocykl. Jest bardzo wygodny, bezawaryjny, pali niewiele i to popularny model więc dostęp do części i akcesoriów jet OK. Chociaż wygląd nie każdemu odpowiada ale to raczej jeden z tych moto, które pr...więcej

przez klombik,
    2012-05-03 16:38:44

A może zwrócisz uwagę na BMW G650 GS? Bardzo oszczędny singiel, 48KM - ogarnialna i przyjazna moc, a przy tym niemały moment obrotowy 60Nm, który zapewni Ci dynamikę jazdy. Motocykl prosty w konstrukcji i formie, ale nie jest mały, przy Twoim wzroście nie powinieneś wyglądać na nim jak goryl na konewce, ma wysokie, komfortowe zawieszenie i bardzo wygodną pozycję za kierownicą, zarówno to i zawieszenie oszczędzi Twój kręgosłup. Motocyklem tym śmiało będziesz mógł poginać przez miasto, wybierając nierównośći w bar...więcej

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij