Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

Początek - opinie?
    przez marudaa,
    2012-09-03 13:19:09

Myślałem aby kupić suzuki gsf bandit 600 na początek jakie są na ten temat wasze opinie jak i także na temat tego sprzętu?

przez tuono1000rr,
    2012-09-17 22:10:19

Opinia taka żebyś kupił gsr 600 rewelacyjnie się prowadzi ma wszystko czego potrzeba poręczny i wygląda prawie jak bking. Nie wiem jakiego bandziora chcesz rocznikowo ale według mnie gsr będzie lepszym rozwiązaniem. No jeszcze nie kup czasem horneta i fazera aha jeszcze rozważ kawę er 6n to są poprostu fajne motocykle na początek i mają charaktery.Bandita odpuśc choć słowa złego o żadnej suzi nie powiem.Ale jak się na niego uparłeś to lepiej niż te przereklamowane hornety i fazery. :D

przez aror6,
    2012-09-23 08:26:15

A jeździłeś może na tym GSR?Chodzi mi przede wszystkim o wygodę i czy pasażer wytrzymuje dłuższe dystanse.Co do fazera i horneta to nic im nie brakuje ale to tak jakby kupić vw4 1.9 tdi...

przez tuono1000rr,
    2012-09-24 23:07:37

No jak pewnie że jeździłem GSR ubrany w Dunlop Qualifier RR super po zakrętach do 120kmh bez szyby dało się jechać poźniej męka ale to golas i tak ma być bardzo to fajny i wygodny sprzęcik ma nawet wyświetlacz biegów bajer ułatwiający życie że później się bez niego ciężko obejść a pasażerów nigdy nie biorę ale jeśli mowa o dalekiej turystyce to nie jeździłem dalej niż 100km w jedną stronę i spoko żadnych negatywnych odczuć same pozytywy

przez aror6,
    2012-09-25 19:57:33

Dzięki,bo powoli oglądam się za innym motocyklem,jeżdżę 3 lata Sv650S super motocykl ale na bardzo krótkie wypady bo mi po 50km drętwieją ręce szczególnie jak jadę z pasażerem, jest to raczej motocykl sportowy poza silnikiem o turystycznym charakterze.Co do wygody to oczywiście nie miałem na myśli takiej jak na typowym turystyku, po prostu bardziej wyprostowana sylwetka i mniej ugięte nogi.Co do braku owiewki w GSR to bym przebolał taki juz urok nakedów.Wyświetlacz biegów to napewno plus na tle konkurenci.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij