Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

pomoc przy wybraniu pierwszego Cruisera
    przez tydraniu88,
    2012-06-23 21:03:52

Witam: szukam w miare fajnego i oczywiscie przyjemnego dla oka cruisera. bedzie to dla mnie pierwszy motocykl tego typu, wiec szukam czegos dobrego dla poczatkujacego. dotad jezdzilem na MZ ETZ 150. wiem, wiem, szalu nie ma. ale przyjemnosc z jazdy jest: jak na razie myslalem o Hondzie Shadow 750 Aero. sa w miare fajnym przedziale cenowym i z tego co sie dowiedzialem to Hondy sa dosyc "nieawaryjne". na poczatku myslalem o HD Sportster XL 883 ale po pierwsze cena juz jest sporo ponad 20tys no i ten wyglad taki tr...więcej

przez tydraniu88,
    2012-06-26 00:45:12

nikt nie pomoze?... chyba na zle forum trafilem

przez sent,
    2012-06-28 23:16:07

Poszukaj Suzuki Intrudera VL 800. W cenie 15 000 zł już coś zaczniesz, na początek powinno być ok. Ma kardan, dobry silnik i jest największa z tych mniejszych.

przez donniebrasco,
    2012-07-13 15:24:11

Witam.Ja od pol roku jezdze Hona VF750C Magna z 94 r. Moto moze i leciwe ale silnik V4 z VFRki ok 88 KM,z zebem sprzet,latwy w prowadzeniu,dobra trakcja.Na marginesie dodam ze to moj pierwszy moto.Ja lube styl goly bez sakw,szyby itp.Nie kazdemu pasuje silnik V4 i wola tradycyjnego twina.Ja sie rozgladalem za Volusia,Maruderem,Dragstarem ale koneic koncow padlo na Magne i nie zaluje.Mimo, ze nie ma kardana ale nie mozna miec wszystkiego.Magna to taki wilk w owczej skorze.Z wygladu lekki cruiser ale niejednego mo...więcej

przez ~jeszua,
    2012-07-13 20:52:36

DonnieBrasco napisał(-a):
    "(...) z zebem sprzet,latwy w prowadzeniu,dobra trakcja.Na marginesie dodam ze to moj pierwszy moto."
    skoro pierwszy, to już wiemy skąd opinia o dobrej trakcji...
    jsz

przez donniebrasco,
    2012-07-14 01:03:14

Masz racje.Nie mam jeszcze punktu odneisienia jak zawodnicy ktorzy przesiedli sie kilka razy na rozne maszyny.Nie biore pod uwage ktorkich przejazdzek bo to nie daje pelnego obrazu.

przez erka,
    2012-07-27 16:29:01

Wielkiego wyboru CHYBA nie masz. Jak na pierwszego tego typu (albo po dłuższej przerwie) i mało awaryjny to albo mały DragStar albo Shadowka. Oba z kardanami, oba z silnikami nie do zarżnięcia, sporo akcesoriów na rynku, nienajgorsze prowadzenie (trochę słabe hamulce ale to akurat wspólne u wszystkich małych chopperków) i nie starzeją się szybko. Możesz się pokusić o dużego Draga (w tej cenie "się da"), nie wiem czy coś jeszcze godnego polecenia. Plusem jest to że nie palą za dużo i rzadko zdarzają się zajeżdżon...więcej

przez mkk01,
    2012-08-23 00:40:50

Pierwszy Cruiser?
    Moim zdaniem tylko jeden taki jest
    Triumph
    Speedmaster
    Jeszcze niedawno miałem takiego z roku 2009
    Rewelacyjny silnik
    Przyjazny, wybacza błędy
    Dużo frajdy z jazdy

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij