Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Motocykle

ubrania kombinezony kaski rekawice
    przez ~Goral,
    2010-03-27 13:37:31

Witam jak w tytule co powiecie na temat marek które tu przedstawię warto nimi głowę sobie zawracać czy wziąć coś innego
    (dla zwykłego kowalskiego który chce dobre moto i dobre ciuchy a ma mało kasy :) )
    Ubrania :
    *Modeka
    *Gericke
    *Feliks
    *TSCHUL
    *RST
    *Probiker
    *oneal
    Kaski:
    *O'neal
    *AGV
    *Nitro
    *Naxa
    *shoei
    *hjc
    *Delta
    *Nolan
    *shark

przez ~jeszua,
    2010-04-03 08:53:48

jak mawiała moja Babcia: szwarc, mydło i powidło. shoei obok naxy, itd... w ciuchach najpierw określ, czy to ma być skóra czy tekstyl, potem szukaj producenta. modeka nie jest zła, ja kupiłem macnę i za wyjątkiem debilnego systemu wpinania membrany nie narzekam, a była tańsza od modeki. hg ma faktycznie fajne ciuchy, ludzie są zadowoleni, sam nie wiem czy następnych sobie nie kupię od nich
    z kasków wywaliłbym na pewno naxę, bo to szajs. nie wiem co to delta, chyba że masz na myśli ls2. shoei jest drogi, nie...więcej

przez piotr,
    2010-04-21 19:54:23

shoei jest drogi, nie wiem czy akurat koniecznie trzeba taką kasę na kask wywalić.
    Kolego jeszua może drogi ale myśle ze to górna półka!! I to jest twoja głowa!! A ceny sa różne!!

przez kmaciejka,
    2010-12-24 14:58:12

Ja kupiłem:
    - skórzaną kurtkę Bering. Fajne wykonanie, bardzo praktyczna (może suwak mógłby być łatwiej dostępny bo trudno go odsunąć w rękawicy), dobra ilość protektorów, kieszeni, wszystko na miejscu. Po małej glebie, zaledwie małe przytopienia na łokciu, polecam.
    - rękawice Halvarsson. Nie wiem czy wielu z Was to zna, namówili mnie do nich w sklepie w Częstochowie. Zdecydowałem się na nie, bo wydały mi się świetnie dopasowane do dłoni. I chyba to najważniejsze, żeby dobrze przylegały do dłoni, miały...więcej

przez kwachu,
    2011-01-03 15:22:20

Kolego,
    jak wymieniasz hurtem takie firmy to zajrzyj sobie tu: http://www.halomoto.pl/
    Wszystko w 1 miejscu :)

• ODPOWIEDZ +