Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Oceń swoją maszynę

Honda CB 750 Nighthawk 1992
    przez ~JoeBlack,
    2009-07-21 19:43:07

Jest to mój pierwszy motocykl. I na pierwsze moto nadaje się bardzo dobrze, no może poza swoją wagą.
    Moc oddaje bardzo łagodnie, podobno od 3000obr./min jest do dyspozycji 90% momentu obrotowego. Spalanie wychodzi ok. 5,5l/100km. Prędkość max. ok. 210km/h. Hydrauliczna regulacja zaworów, niezawodny silnik to chyba największe jego plusy :) Kanapa i pozycja jest bardzo wygodna, w dalsze trasy na pewno trzeba zaopatrzyć się w szybkę .
    Minusem jest pojedyńcza tarcza z przodu. Ale po założeniu przewodu...więcej

przez dublik,
    2009-07-21 20:35:23

Może mi ktoś powiedzieć co to jest i jak działa " hydrauliczna regulacja zaworów" nigdy o tym nie słyszałem :o

przez ~JoeBlack,
    2009-07-21 20:54:06

Mechanikiem nie jestem. Dla mnie to znaczy że nie muszę jeździć do serwisu na regulowanie ich co kilka tysięcy km.
    Hydrauliczna regulacja zaworów

przez ~Uso medico,
    2017-04-21 17:57:46

Dove acquistare, dove comprare generico in italia e sito sicuro per acquistare generico, sotto prescrizione medica tranne in francia. Prezzo pillola anche listino prezzi, senza ricetta in inghilterra e vendita in contrassegno nonostante prezzo medicinale

przez ~online-background-check,
    2017-04-29 20:36:32

One should note here that background check best online, public court records for washington dc and bergen county jail. In order to miami county ohio criminal public records, stone county missouri jail records or indiana public records access law. Not to mention the fact that free warrant check nyc more preferably than free arrest records cook county illinois.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij