Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Oceń swoją maszynę

Oceń maszynę na której jeździsz
    przez mikele-j,
    2009-04-27 16:03:40

Oceń maszynę na której jeździsz - motocykl, skuter lub quada. Opisz zalety, wady, co w nim zmieniłeś/aś i co cię wkurza. Napisz o prowadzeniu, przydatności, wygodzie, osiągach i wykonaniu.

przez kacper-00,
    2009-04-28 20:29:10

A więc Suzuki Rg 80. Świetna maszyna dla początkujących jak i do pracy. Jestem z niego zadowlony na 100km pali z 3 l a jego v-max to ok 120. Ogólnie fajowa maszynk ; bezawaryjna mało pali i swoje jedzie . Umieszcze jeszcze jego zdjeciucho

przez ~Damian,
    2009-05-01 10:11:35

Ja może tak z innej beczki :D Co myślicie o FZR 600 rocznik ok 91 - 95. Fajnie by było jak by ktoś udzielił informacji planuje kupno tego sprzęta w przyszłym roku i to będzie jako mój pierwszy DUŻY motocykl.

przez ~Goral,
    2009-05-01 21:21:19

obecnie honda bali ..... stara ale jara jak ktoś potrzebuje nie zniszczalnego moto polecam dla początkujących motorowerzystów a także do dojazdów do pracy (powroty nie w nocy bo słaba lampa) silnik wytrzymały nic tylko lać i jeździć

przez ~jeszua,
    2009-05-04 13:09:08

http://www.motogen.pl/artykuly/prezentacje/egzotyka-zza-odry-czyli-jak-sie-jezdzi-bmw,art4.html
    a co po 3 sezonach? nadal to samo :P
    kanapa jest zgodnie z założeniami wygodna, pakowna, doskonale się sprawdza przy prędkościach nieco tylko wyższych od kodeksowych, z jakimi zazwyczaj uprawiam swoje wycieczki. przy czym gabarytowo nadal pozostaje w zakresie motocykli rozsądnych, więc nie potrzeba całego pasa do jazdy przez miasto
    wady? przy długich trasach przydałby się jakiś nadbieg, bo skrzynia m...więcej

przez dublik,
    2009-05-05 22:07:06

mam YAMAHĘ R6 rok 99 i nie narzekam a wręcz polecam. Moto prowadzi się fajnie tylko mam go aktualnie u mechanika bo zawory klepały. Spalanie może być jak na ten rocznik, kopa ma zaj.... nic nie mogę powiedzieć złego na moje moto bo zawsze dowiezie mnie do celu i na brak mocy nie można narzekać. w mieście trochę mało zwrotna ale elastyczność jest w miejskiej dżungli ok. Polecam to moto dla ludzi z WYOBRAZNIĄ :pompom: :bibibi: .

przez morus,
    2009-05-19 19:39:08

Honda Hornet 600 S 2003r.
    przejechałem na niej dopiero ok. 2500km. więc moje dostrzeżenia są jeszcze powierzchowne.
    Moim zdaniem jest to ciekawa alternatywa dla 'krótkich turystów'. Pojemność silnika jest wystarczająca do podróżowania po Polsce. Zawieszenie daje rade po naszych drogach. Ma dość wygodną kanapę i ogólnie jest lekki. Zapewnia dośc wyprostowaną sylwetkę, dlatego jazda przez pare godzin nie jest bardzo uciążliwa.
    Jeśli chodzi o właściwości miejskie, to Hornet jest do tego stw...więcej

przez oniw-r1,
    2009-06-20 13:50:55

Witam, już trzeci sezon zmagam się z moim pierwszym prawdziwym motocyklem krórym jest SUZUKI GSXR 400 rocznik 1991, zmagam się dlatego że jest to naprawdę rzadki sprzęt i w naszym kraju nie sposób znaleść do niego cześci, a wiadomo 18 lat to nie mało i coś się popsuć musi. Poza tym muszę powiedzieć że poręczność jak i osiągi są wystarczające (59 KM, 185 kg z płynami) chociaż wygoda to pojęcie względne, po 50 km. nadgarstki i kark dają o sobie znać. Spalanie oscyluje w granicach 5l/100km więc jest do przyjęcia. O...więcej

przez arnar,
    2009-09-24 19:41:41

FZ6 Fazer. Model06 , Co tu pisać o mechanice jak jest świetna (przynajmniej do teraz), sprzęt ma nawinięte 18750 km nic nie popsuło się ,ale za to poodkręcały się nakrętki tablicy rej ( mogło by jej nie być ) choć z plastyku, poluzowały się ramiona lusterek . Można to zwalić na drogi i sposób jazdy . Duży daje minus za fabryczne opony , coż tego że wytrzymały 15tyś.km. skoro nie trzymały na zakrętach tych szybkich .teraz na Metzeler są o wiele leprze .Latem denerwowało pasażerkę centralne ogrzewanie pod ..... ...więcej

przez ~Raptor,
    2009-10-01 23:07:02

Malaguti F15 został zaprezentowany w 1997 roku. Wyróżniał się nowoczesną sportową i nietypową stylistyką. Mimo upływu lat, skuter nadal przyciąga uwagę, i cieszy się popularnością, dzięki doskonałej symbiozie ostrej sportowej maszyny, z wygodnym i funkcjonalnym skuterem do dalszych wypraw.
    Wersja Mechatronic wyróżnia się spośród innych F15-tek dodatkową przednią owiewką, i świetnemu połączeniu czarnego matowego lakieru z naklejkami. Wszystko to nadaje skuterowi bardzo dynamiczny i niepowtarzalny wygląd....więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 5
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij