Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Off-road

monitoring pojazdów korzystający z systemu gps
 • avatar zgłoś
  przez feral,
  2011-12-14 09:30:19

  Od jakiegoś czasu prowadzę wypożyczalnię skuterów. Ostatnio miałam taką sytuację, że klient wypożyczył sprzęt, zostawił dokumenty - wszystko wg umowy, ale niestety sprzęt już do mnie nie wrócił, a spisane dane okazały się fałszywe (mimo, że spisywałam je z dowodu!). Policja już działa, ale niestety trwa do dosyć długo i są nikłe szanse na odzyskanie sprzętu. Zastanawiam się, jak ochronić się w przyszłości przed tego typu zdarzeniami? Może zakup jakiegoś urządzenia co lokalizacji obiektów? Gdzieś wyczytałam o takim urządzeniu: alfatronik.com.pl/?pages=lok2_wiecej . Korzystał ktoś z niego?

 • avatar zgłoś
  przez emil-wojcik,
  2015-05-29 19:29:31

  Inwestycja w nadajniki GPS może być bardzo droga ,a przy wprawionym złodzieju zdjęcie czy zagłuszenie takiego nadajnika, to żadna sztuka. Zastanów się nad DNA. Niewidzialna powłoka, która działa na zasadzie GPS's, w mega uproszczeniu oczywiście :) 

 • avatar zgłoś
  przez karina90,
  2015-11-23 07:02:14

  A takie sprzęty można kupić np. tutaj? zamawialiście coś u nich do swoich quadów?

 • avatar zgłoś
  przez ~cezaryy90,
  2017-01-11 14:05:17

  Monitoring GPS to obecnie chyba najskuteczniejszy sposób ochrony pojazdu przed kradzieżą - można dzięki niemu w każdej chwili sprawdzić dokładną lokalizację pojazdu, np. na komputerze, czy smartfonie. Większe zastosowanie ma taki monitoring w firmach - umożliwia sprawdzenie takich danych jak prędkość, przebieg, poziom paliwa i wiele innych odczytów. Warto wypróbować monitoring Navifleet https://www.navifleet.pl - ma bodajże najwięcej funkcji.

 • ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij