Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Porady serwisowe

napinacz rozrządu x11
    przez ~Goral,
    2012-03-24 02:15:01

Witam mam mały problem z x11 wiem ze coś jest nie tak z napinaczami oryginalnymi i jest to cześć awaryjna, Lecz z racji ze x11 jest jak na lekarstwo tak samo informacji o niech to moze ktoś pomoże, ostatnio zaczął szumieć rozrząd wyciągam napinacz a tam zaskoczyła mnie budowa nie z listwa zębatą lecz hmm właśnie co to jest wynikłem ze wygląda na reczną regulacje ale pewnie się myle...
    wygląda tak, z góry śruba pełniaca funkcje korka po wybebeszeniu jest coś na kształt tłoczko-nakrętki która wysówa się prze...więcej

przez ~jeszua,
    2012-03-24 08:43:48

hmm... nigdy nie rozkręcam niczego, jeśli nie mam pewności że wiem co jest w środku i jak to potem poskładać. to po pierwsze. po drugie w przypadku motocykli jest taki wynalazek jak serwisówka: zalecam skorzystanie, bo przez pogaduszki na forum raczej nic nie naprawisz
    a w ogóle, to po cholerę rozkręcasz motocykl, jeśli się na tym nie znasz? weź go do mechanika i nie ryzykuj, że coś pójdzie nie tak i w czasie jazdy będziesz miał problem na miarę zabrudzonych gaci (w tej lepszej wersji bajki)
    jsz

przez ~Goral,
    2012-03-24 20:16:58

heh lubie się bawic tylko mnie zaskoczył ten napinacz a informacji na temat x11 poza wymienionym co się psuje nic więcej nie idzie znaleść ale dorwąłem juz serwisa :)

• ODPOWIEDZ +