Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Porady serwisowe

Zimowy spoczynek
    przez dublik,
    2009-10-14 18:37:56

Doradźcie mi czym mam wyczyścić skórzany kombinezon z całosezonowego kurzu resztek insektów i z tego co wolniej lata niż motocykl. Może zwykła Nivea ale jak usunąć muchy skoro skóry sie nie moczy????? Doradźcie bo pierwszy sezon miałem skórzany kombik :paranoid:

przez torn9,
    2009-10-16 20:05:11

No witam :) W zasadzie skore myje tylko w deszczu ale jakos mi sie wydaje ze najlepiej zrobisz uzywajac do mycia cieplej wody z mydlem i gabki. Mydlo nie jest agresywne a woda w tej ilosci nic nie zrobi skorze. Wysusz ja po zabiegu w temp. pokojowej daleko od jakich kolwiek zrodel ciepla a po myci zamiast nivea uzyj raczej pozadnego srodka do konserwacji i impregnacji skory. (sklepy motoryzacyjne lub gorskie) Nie jest to moze tanie ale skora kosztuje wiecej. Pozdro!

przez dublik,
    2009-10-16 21:17:45

Jaki profesjonalny środek polecasz do konserwacji skóry i ile kosztuje????

przez torn9,
    2009-10-16 22:41:54

Stary widze ze masz internet wiec zrob w koncu z niego urzytek. Koszt to okolo 30 zl. Mozesz sprobowac S100. Pozdro!!!

przez dublik,
    2009-10-17 09:51:52

Wyluzuj nie spinaj się pytałem tylko co polecasz i le kosztuje bo można kupić wiele preparatów tylko ze skutecznością bywa różnie i tylko tyle chciałem wiedzieć a tu już mnie było trzeba pojechać

przez szajbus-op,
    2009-10-21 10:53:38

Za 29zł można kupić impregnat do skóry od Modeki
    P.S skórę czyśc na bieżąco,
    nie wiem jak WY ale ja nie zamierzam się żegnać ze sprzętem na zimę - sezon trwa cały rok :D
    http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPath=344_355_73 tu masz wszytsko

przez dublik,
    2009-10-21 20:05:23

Jestem zmuszony na zimowy spoczynek ponieważ muszę naprawić kilka rzeczy w motocyklu a to potrwa dość długo :( i dlatego chowam kombi do szafy :disgust:

przez szajbus-op,
    2009-10-21 21:01:10

no cóż, życzę więc aby remonty nie były zbyt kasochłonne no i oby do wiosny ;)

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij