Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Skutery

Nowy typ ZAWODÓW
    przez dublik,
    2009-08-11 21:28:20

Muszę się pochwalić jaki nowy typ zawodów wymyśliło kilku młodych(14-16 lat) na chińskich kieliszkach (skuterkach) w mojej wiosce. Wymyślili sobie zawody pt." Kto w ostatniej chwili przejedzie przed puszką" na drugą stronę ruchliwej drogi z Żor do Pszczyny i skończyło się to tragicznie dla jednego "zawodnika" który miał spotkanie trzeciego stopnia z fiatem 126p który poszedł do kasacji (zawodnik miał złamany obojczyk, brak karty motorowerowej i pasażerka ale jej nic sie nie stało wielkiego) I tu nasuwa się pytan...więcej

przez ~Goral,
    2009-08-11 22:09:10

..... co za pomysł :wacko: :o
    choć u mnie w miejscowości kolesie poubierali pampersy i przebiegali przed puszkami :retard:

przez kacper-00,
    2009-08-31 14:40:17

Powiem ci tak :blush: dzieci jak dzieci to mało winy leży po ich stronie. Głównie chodzi o tych nie odpowiedzialnych rodziców. Nasuwa się pytanie co ich kierowało przy wyborze prezentu komunijnego. Czy to że taka jest moda czy może np ojciec chce powoli wkręcać swojego syna / córkę w to co kocha. To drugie to jeszcze zrozumiem. Ale i tak moim zdaniem w tym wieku coś co rozpędza się chociażby do tych 40km/h powinno być podawane dziecku z dużym dystansem i rozwagą z strony rodziców.
    Nie wiem i tak każdy rod...więcej

przez ~jeszua,
    2009-08-31 17:31:34

Kacper_00 napisał(-a):
    "kategorii a2 które pozwoli nam poruszać się motocyklami do poj 250ccm."
    określona jest nie pojemność, a moc (ca. 50KM) i stosunek mocy do masy. łapią się na to np. gs500, er5 - typowe motocykle polecane początkującym
    rozporządzenia (czy projektu) z warunkami m.in. egzaminowania nie czytałem, ale ktoś mnie niedawno uświadamiał, że do zmiany kategorii ma być tylko egzamin praktyczny. jak się gdzieś nawinie, to się zapoznam
    w opisanym wypadku odpowiedzialność pon...więcej

przez macius1040666,
    2009-09-01 17:48:43

tak głupie, że aż śmieszne, a jednak przykre..

przez karoleq-90,
    2009-09-01 20:12:07

Tu nie ma śmiania tu trzeba zapłakać :(

przez kacper-00,
    2009-09-04 23:47:23

Pozwólcie że przytoczę pewien dialog mój z moim wykładowcą na prawo jazdy....
    Proszę pana a jak to jest z kategorią a2? wprowadzona ona została czy jeszcze nie ?
    - Słuchaj jeszcze jej nie ma i z tego co wiem , co się orientuje to nie prędko to wejdzie
    I TO CIESZY
    pozdrawiam
    K.

• ODPOWIEDZ +