Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Skutery

Skuter z supermarketu
    przez ~Garfield,
    2009-03-27 14:48:05

Kiedyś mój teściu zastanawiał sie nad kupnem skutera w jakimś Tesco żeby jeździc na ryby. Na szczęście zapytał co o tym sądzę - to mu odradziłem. Zrezygnował ale chyba nadal coś kombinuje - poradziłem mu żeby raczej jakiegos simsona sobie wynalazł :D . A co wy myślicie o kupowaniu skutera w taki sposób i generalnie o tych skuterach z Tesco?

przez ~Kamil,
    2009-03-27 21:24:49

Hehehe i bardzo dobrze, że mu odradziłeś :thumbsup: Takie skutery to są jednosezonówki made in china, nigdy bym czegoś takiego nie kupił, nawet nie wziołbym jakby dawali za darmo :disgust: Skutery tego typu są tylko po to żeby pojeździć jeden sezon i na szrot z takim, bo już nie będzie z niego więcej pożytku. Według mnie zwykły Simsonek jest o niebo lepszy od jakiegoś skutera z marketu, choćby nawet jakaś Jawka czy Romet.. ;)
    Moje zdanie co do kupowanie skuterów z marketów brzmi NIE
    Pozdro :)

przez leszczu,
    2009-03-27 22:02:10

hmmm jeśli ma to być pojazd dla teściowej, to zakup w Tesco to doskonała koncepcja. O ile testament korzystny sporządziła...

przez djniski,
    2009-04-18 13:10:47

Jak skuter to już jakiś lepszy :)
    Z supermarketu odradzam...

przez pekac,
    2009-04-19 10:39:35

Witam wszystkich.
    Za kilka dni zamierzam zakupic maxi skuta.... i tu rodzi się pytanie
    Wybieram coś z trzech modeli: Piaggio X9 250 cm 3, Malaguti Madison 250 cm 3 lub Suzuki Burgman 250 cm 3.
    Napiszcie proszę który w/g was jest najlepszy.
    Chodzi mi o wygodę jazdy ale również dostępność części oraz koszty eksploatacji.
    Wielkie dzięki i pozdrawiam :ph34r:

przez morus,
    2009-04-20 07:56:09

do piaggio i burgusia nie będzie problemu z częściami.
    jak wiadomo te sprzęty są wygodne i ekonomiczne.
    moim zdaniem bierz co się trafi w lepszym stanie, z oby 2 będziesz zadowolony :)

przez arturor,
    2009-04-20 12:59:05

A ja mam chińczyka i jest bardzo fajny!uważam że dla takiego wujka chińczyk zupełnie wystarczy,skoro tylko na ryby i zakupy jeździ to nic lepszego nie potrzebuje!

przez ernest05,
    2009-04-22 23:36:44

Ja bym nie kupował chińczyka gdyż możn kupoić o wiele lepszą używkę :blush:
    Pekac: Załóż swój oddzielny temat, a nie tutaj robisz OT :(

przez bohun,
    2009-04-23 09:29:04

A ja sądzę, że lepiej będzie jak kupisz sobie jakiegoś manuala.
    Jednak to lepsze przyspieszenie i ciekawość jazdy i nie obraź się ale takie duże "skutery" wyglądają jak pudełka.

przez macius1040666,
    2009-04-23 12:30:15

więc
    1. skuter z tesco i innych sklepów to lipa. Jednorazówka, słaba jakośc plastików, generalnie wszystkiego. Bierz jakąś używkę. Skoro dla teścia to proponuję KYMCO VITALITY lub PEUGEOT VIVACITY.
    2. Co do maxi skuterów to burgman będzie wporządku, zresztą każdy maxi skuter będzie wporządku, kwestia gustu i oczekiwań ;)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 4