Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Skutery

Skuter z supermarketu
    przez bohun,
    2009-04-26 10:01:35

Żadnego Kymca niech nikt nie bierze to jest ten sam syf.
    Lepiej jest kupić sobie jakiś używany skuterek, np. Yamahe Aerox

przez macius1040666,
    2009-04-26 10:35:37

aerox jest zbyt mały a Kymco to bdb firma. Mają bardzo dobre, bez awaryjne skuterki, każdy skuterzysta poleci ci tą firmę. To dobre i tanie skutery.Dobre plastiki, prowadzenie, generalnie wszystko. Vmax jest ciut mniejszy od sprzętów typu Speedfight2 (Też polecam), aerox(za mały ale równie porządny), sr(też porządny) Dla osoby starszej kymco to bdb wybór ;)

przez zibi19,
    2009-04-26 19:24:34

Wiem że każdy nadaje na skutery z hipermarketów ,ale podejrzewam że większość wypowiada się nie ze swojego doświadczenia tylko bo tak wszyscy mówią :)
    U mnie w garażu jest taki skuterek(z hipermarketu) ,ma ponad rok i przeszło 6000 kilometrów !!
    Poza wymianą opony (rozcięta na boku) ,oraz oleju nic przy niej nie robiłem przez cały rok,wydaje mi się że to nie zły wynik :)
    Kolejny duży plus to to że pali coś koło 2 litrów na 100 km (+,-,0,2 litra) i mimo że nic nie przerabiałem to jeździ ponad 60 km/h ,na prostej,bo z górki więcej :)

przez macius1040666,
    2009-04-26 20:17:59

więc, twój skuterek ma 6tys przebiegu, i wnioskując z twojego opisu jest to chiński 4T. O nr silnika 139qmb. Tym skutom gwarancja kończy się po 5tys km. Z reguły jest tak że po tym czasie zaczynają się różne problemy z maszynką. A ten plus że pali 2litry na 100km to żaden plus bo każdy chinol 4t tyle wciąga. Czy to romet, zipp, kingway czy NONAME z tesco. A to że jezdzi te 60km/h to żaden wyczyn, oczywiście mowa tu o zablokowanym modelu. Markowe sprzęty takie jak Aprilia, Gilera, Peugeot czy nawet Kymco odblokow...więcej

przez ~Goral,
    2009-04-27 16:25:32

powiem tak chińczykom stop.
    lepiej kupić używkę ja osobiście polecam bali, jest stary ale to moto nie do zdarcia jest duży ma spore schowki wiec ryby będzie gdzie schować moto ma dobre osiągi 70km/h pomyka. moto wygodne nawet 100 km można nim zrobić i jest bardzo wygodnie. <Jak ktoś sie interesuje mogę podać zalety i wady motorka jakie ja podczas 7 letniej używalności wychwyciłem>

przez milagow,
    2009-04-27 23:19:03

Z kupnem używanego np.japońca czy włocha jest o tyle lepiej, niz w przypadku "chyńczyka z markeu", że mozemy polegać na renomie danego producenta (np. Yamahy) ;)

przez radar,
    2009-04-28 08:29:08

Na fotkach wyglądają nieźle:
    http://www.tesco.pl/rowery-skutery/skutery-quady.php
    ale na żywo widać niedoróbki, słabą jakość wykonania i montażu. W życiu takim nie jeździłem, ale kupić bym nie kupił- bał bym się że nie ujadę zbyt daleko. Chyba jednak postawiłbym na renomowaną używkę. Tyle że używka nie ma serwisu gwarancyjnego "door to door" jak Tesco, ale coś za coś :)

przez ~skafander,
    2009-04-28 10:34:33

Ostatnio odwiedziłem sklep w celu nabycia browarka na grilla. Sklep jak sklep nazwa z "robakiem w kropki"......patrzę i oczom nie wierzę...gdzieś między ogórkami a sałatą stał skuter za całe 2200 PLN normalnie w kasie płacisz Pani pyta czy zapakować i jazda :-)

przez macius1040666,
    2009-04-28 17:18:50

widziałem ten sam skuter i to mnie nie zdziwiło. Zdziwiło mnie to ze pewnego pięknego dnia gdy uciąłem sobie przejażdżkę do kolegi spotkałem taki właśnie skuter, stojący pod blokiem. Spojrzałem z niedowierzaniem, nie miałem ochoty się śmiać bo po prostu zrobiło mi się "przykro" że ktoś to kupuje. Uważam że lepiej już dołożyć te 200zł i kupić chińczyka od normalnego importera (romet, kingway, motowel itp) niż z biedronki. W ogóle to jak to powiedzieć? -"kupiłem ten skuter w biedronce"

przez kacper-00,
    2009-04-28 21:02:51

Macius ale wiesz są tacy ludzie co mają bardzo kiepską sytuacje finansową i dla nich takie właśnie "perełki" są jedynym ratunkiem. Ja to tak postrzegam. Ale oczywiście uwarzam też za głupotę wydawac grubo ponad 7 koła na jakieś super nówki sprzęty bo to już jest lekka przesada :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 4
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij