Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Technika jazdy

Prawko kat. A
    przez sarenka199,
    2009-08-15 20:02:42

A dziekuje bardzo
    Panowie byli dzisiaj w Radzyminie?

przez ~jeszua,
    2009-08-15 20:24:33

sarenka199 napisał(-a):
    "Panowie byli dzisiaj w Radzyminie?"
    nie, za to latali m.in. na przełęczy kocierskiej ;>
    jsz

przez ~Goral,
    2009-08-16 21:43:03

kopiowane z http://www.motocykl-online.pl/newsy/Zmian_w_ustawie_cd
    Resort planuje ustanowić nowe zasady dla przyszłych motocyklistów. Plan zakłada podniesienie wieku uprawniającego do posiadania prawka na "duże motocykle" do 24 lat. Młodsi adepci będą mogli zrobić prawo jazdy kategorii A2 od 18 lat na maszyny o mocy poniżej 46 KM (Valentino Rossi chyba ich zainspirował), a po dwóch latach posiadania takiego "małego A" będą mogli zdawać na duże motocykle. Oprócz tego resort planuje stworzenie nowej kategori...więcej

przez ~jeszua,
    2009-08-16 22:29:08

Goral napisał(-a):
    "co do tej ustawy to chyba osoby mające gs 500 i nie mogące go sprzedać wpadły na pomysł taki :/ "
    łojesu, nie wiedziałem, że takie miriady gs-ów zalegają w niemcowie... albo że żabojady tak je lubią :blush:
    jsz

przez ~Goral,
    2009-08-18 17:57:06

Jeszua z tymi gs-ami to tylko żart : ale chyba sam przyznasz ze niema zbyt dużego wyboru do tej mocy motocykla

przez sarenka199,
    2009-08-22 19:26:15

jeszua napisał(-a):
    "
    sarenka199 powiedział:
    Panowie byli dzisiaj w Radzyminie?
    nie, za to latali m.in. na przełęczy kocierskiej ;>
    jsz"
    zazdroszcze :) jak bylo? Bajkowo czy nieziemsko?

przez ~jeszua,
    2009-08-23 08:09:52

filozoficznie. na zaporze w tresnej _stało_ kilka motocykli, następnych kilkanaście przejechało w międzyczasie. na przełęczy motocyklistów mogłem policzyć na palcach ręki pijanego drwala
    BTW zapraszam, fajne okolice
    jsz

przez ~Damian,
    2009-09-05 09:17:50

Pochwale się że wczoraj zdałem prawko na moto za pierwszym podejściem :D Wymarzony blankiecik jest :evil:

przez sarenka199,
    2009-10-03 20:28:56

Gratulacje :D ja w poniedzialek zdaje na autko :blush: trzymac kciuki i nie przebiegac mi po pasach

przez arrek,
    2009-10-06 00:37:23

nie rozumiem dlaczego narzekacie na zimne maszyny na egzaminie. Przciez taka YBR'ka jak zimna to osemke 100x latwiej zrobic, moto jedzie szybciej bez gazu, bez sprzegla, dla mnie ideal. ;) to juz nie jest to samo co zimny gaznikowiec! A tak poza tym to chetnie podziele sie wiedza dot egzamiu w poznanskim WORDzie ktory nie tak znow dawno zdawalem gdyby ktos byl zainteresowany.Generalnie strasznie lajtowo i trasa przejazdu w miescie latwiutka.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 3 z 8