Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Turystyka motocyklowa

Dookoła komina - czyli gdzie można wyskoczyć na jednodniową wycieczkę.
    przez fazer666,
    2009-04-04 10:27:12

Czasem jest tak, że do dyspozycji ma się jedynie wekend. Człowiek siada na motor odpala i nie wie gdzie pojechać. Tu podawajcie miejsca które warto odwiedzić bo jest tam coś ciekawego albo po prostu można zrobić ciekawe fotki.

przez ~jeszua,
    2009-04-17 13:33:34

a można podawać linki do konkurencyjnych portali..? ;> bo mam tam już kilka tekstów z wycieczek (głównie jednodniowych) w okolicach krakówka
    jsz

przez mikele-j,
    2009-04-17 15:15:34

Osobiście proponuję Ci założenie bloga na naszej stronie i zamieszczanie tam swoich tekstów z wojażów bliskich i dalekich. Na pewno masz coś ciekawego do zaproponowania. pozdro

przez milagow,
    2009-04-27 23:23:04

Ziemia Lubuska (zwłaszcza Łagów k.Swiebodzina)- co z tego, że tu mieszkam :) Jest naprawdę pięknie, tylko z asfaltem bywa różnie(no ale nikt nie oczekuje w Polsce alpejskich serpentyn) :D Jeżeli ktoś był, to mam nadzieję, że potwierdzi ;)

przez ~jeszua,
    2009-04-28 13:43:00

MilagoW napisał(-a):
    "(no ale nikt nie oczekuje w Polsce alpejskich serpentyn)"
    dobra odpowiedź..? :D
    jsz

przez pinkee,
    2009-05-20 18:56:50

Genialne tereny do jazdy na motocyklu są na Jurze krakowsko-częstochowskiej, szczególnie polecam trasę zaczynającą się tuż za Olkuszem do Ojcowa i dalej. Fajne serpentynki, dobre asfalty, no i można zobaczyć Maczugę Herkulesa ^_^

przez macius1040666,
    2009-05-20 19:53:28

jechałem tam, niestety autokarem ale żałowałem że czegoś takiego nie ma w okolicach zielonej góry. A własnie, koło ZG da się gdzieś polatać? ktoś wie?

przez ~jeszua,
    2009-05-20 20:19:05

z krakuffa: wieliczka, na dobczyce, przeskok do gdowa i potem na wschód, żeby w muchówce odbić prosto na południe do limanowej. sprawdzona, fajna :D
    jsz
    ps. link podawałem, ale się krzaczy :/

przez melpomeneb,
    2009-05-21 17:49:15

Proszę, tylko bez Krakuffa, czy Krakówka :( Przecież to miasto ma taką ładną nazwę (jego okolice polecam - zgadzam się z PinKee) :)

przez ~Goral,
    2009-08-23 18:07:58

Ładne okolice do zwiedzania to polecam
    -Zawoja -Babia Góra. nowo zrobiona nawierzchnia rodem z alpejskich serpentyn :) <nie zrażajcie się początku drogi tam dopiero będą robić
    -Trasa na Zakopane przez Wadowice, Sucha beskidzką- Zawsze znajdzie się po drodze ładne miejsce a trasa jest nowa wiec można pomykać (polecam objazd przez Wieprzec Żarnówka bo jeszcze most budują i są korki a droga z początku rozhuśtana ale potem jest nowa ) można także jechać w jedną stronę przez Jordanów a w drugą wracać np przez Zawoje
    -Góra Żar oraz zapora w Tresnej (oczywiście i samo jezioro)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij