Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Turystyka motocyklowa

wyprawa do szwecji
    przez ~Michalmarek,
    2015-08-14 21:06:43

Moja dziewczyna złapała bakcyla i od jakiegoś czasu jeździ na motorze. Teraz chciałbym ją zabrać na wyprawę do do Szwecji. Czytałem na stronie Stenaline (http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/szwecja-na-motocyklu) że jest możliwość przewozu motocykli na promie.  Czy ktoś mi doradzi co najlepiej zwiedzać gdy będziemy już na miejscu. Słyszałem, że w Szwecji jest bardzo dużo różnych krajobrazów do obejrzenia. Moja partnerka jest historykiem z wykształcenia więc bardzo chętnie dowiemy się coś na temat historii Szwecji

przez miro123,
    2015-10-05 20:05:15

Poradniki turystyczne przestudiuj.

przez ~owsik,
    2015-11-02 21:37:53

Cześć! Dopiero się zalogowałem na to forum, tak to wcześniej dałbym Ci info co i jak. 
    Miałem przyjemność podróżować z motocyklem promami Stena Line z Gdyni do Karlskrony i Unity Line ze Świnoujścia od Ystad. Z mojego punktu widzenia ta druga opcja jest lepsza, bardziej zadbali o motocykl, na promie przyjemniej, a do tego taniej i szybciej. Z Ystad możecie udać się do Goteburga słynną skandynawską E6, dalej warto do Oslo (zalapać chociaż trochę Norwegii, a przejście graniczne miedzy Szwecją a Norwegiąn...więcej

przez ~margaret,
    2016-09-07 11:11:29

Taka podróż to fajna opcja na październikowe wakacje. Mam nadzieję, że poza sezonem ceny na promy są tańsze, bo w wakacje trochę odstraszają.

przez %c5%bcelek,
    2016-12-20 12:07:01

Dzięki owsik, mam nadzieję, że niedługo te porady przydadzą mi się w praktyce.

• ODPOWIEDZ +