Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Zloty, imprezy

Motospyke Podhale
    przez ~Goral,
    2012-03-08 22:51:50

Witam! Ekipa Motospyke w tym roku znów będzie organizować zlot w Rabce :)
    http://motospyke.pl/
    zapraszam na stronę Oraz Fan-page na Face booku bedzie więcej informacji :) na bierząco sam tutaj umieszczę :)
    Mam jeszcze pytanie do ekipy czy można jeszcze dorzucić małe info o zlocie w czasopiśmie :)

przez mikele-j,
    2012-03-09 12:08:49

kwietniowy numer właśnie trafił do drukarni więc jeśli zlot jest w kwietniu to jest już za późno. Jeśli zlot jest w maju to możesz jeszcze info przysyłać. Pozdro

przez ~Goral,
    2012-03-11 23:06:06

w najbliższym czasie podam informacje chciałem do redakcji wysłać mail ale mi odrzuca adres;/
    z góry dziękuje za zainteresowanie :)

przez ~Goral,
    2012-03-23 17:43:31

Stowarzyszenia Motospyke Team Podhale Małopolska.
    13 maja 2012r w/w stowarzyszenie organizuje zlot motocyklowy z okazji rozpoczęcia sezonu.
    Będzie to już 3 zlot na skalę Polski południowej zorganizowany przez Stowarzyszenie Motospyke Team Podhale Małopolska.
    Miejsce imprezy to parking Centrum Handlowego Alma, Ul. Szaflarska 174 34-400 Nowy Targ. Dotychczasowe zloty organizowane były w Rabce-Zdroju, niestety rok rocznie impreza nabiera coraz to większych rozmiarów. Mówiąc krótko, nie jesteśmy w sta...więcej

przez ~Goral,
    2012-03-29 20:49:09

mam pytanko do ekipy motocykla może zechcielibyście potowarzyszyć nam na zlocie??
    proszę o kontakt orawicm@o2.pl :)

przez ~Goral,
    2012-03-29 20:51:01

epoprawka :
    orawicm@gmail.com

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij