Skocz do zawartości

Zdjęcie

Geodeta Was wita!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 geodeta

geodeta

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2009 - 8:33

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych! Ja też jestem totalnym żółtodziobem w temacie motocykli. W związku z tym mam zaraz na początku kilka pytań. Po pierwsze, czy możecie mi podać jakieś adresy stron, na których mógłbym poczytać trochę o sprzęcie, ale tak napisanych dla laika? Motory zawsze mi się podobały, ale dopiero od niedawna zacząłem obsesyjnie myśleć o kupnie jakiejś maszyny. Nie chcę jednak rzucać się na głęboką wodę, nie mając w ogóle pojęcia w temacie. Po drugie - moja druga połowa też chce jeździć na dwóch kołach. O ile jednak mnie interesują raczej chopper'y to ona woli maszyny bardziej sportowe. Jest jedno ale - moje kochanie nie należy do siłaczy. To piękna kobieta, raczej drobnej postury. I tu pytanie do Szanownych Forumowiczów - jaką maszynę dla nie j wybrać? Szybko raczej kupować nie będziemy, ale warto się na to przygotować i zasięgnąć języka. No i trzecie pytanie, które może niektórych ubawić - czy zetknęliście się z czymś takim, jak fotelik dla dziecka, ale taki na motocykl?
Pozdrawiam serdecznie!
  • 0

#2 vilu

vilu

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 maj 2009 - 20:34

no witam kolegę
  • 0

#3 MilagoW

MilagoW

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 06 maj 2009 - 20:12

Witam! Ja, również ogórek, mogę pomóc tylko w małym stopniu, ale spróbuję :D Co do ciekawych stron, to przychodzi mi na myśl tylko sciczacz.pl, jeśli pierwsze moto, to zdecydowanie odradzam(!) motocykl sportowy (w pełnym tego słowa znaczeniu), a skłaniałbym się raczej na naked bike'a lub spotrowego turystę. ;) Co d siodełka dla dziecka na moto :) , to nic nie wiem na ten temat :D :D :D
  • 0

#4 geodeta

geodeta

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 maj 2009 - 22:34

O typowo sportowej maszynie nie myślałem. Najprędzej jakiegoś turyściaka, albo właśnie naked bike'a. Tylko czym się kierować? Wagą? :D Żeby moje maleństwo dało radę bez problemu jeździć...
  • 0

#5 Maciek

Maciek

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 08 maj 2009 - 11:13

Witam, witam, a poczytać o maszynach możesz w naszym dziale TESTY :D
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych