Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy użytkownicy forum i czytelnicy gazety motocykl mogą pisać testy motocykli lub skuterów ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ernest05

Ernest05

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 18:32

Tak jak w tytule tematu czyli czy użytkownicy lub czytelnicy gazety Motocykl mogą pisać testy do niej ? Ja bym mógł napisać test skutera Yamaha Aerox R.
  • 0

#2 Kacper_00

Kacper_00

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 19:36

Wszystko czego nie pedałujesz podlega pod moto. Oczywiście to jest moje zdanie :) Jeżeli ktoś uważa inaczej prosze. Wal kolego śmiało. Ja w prawdzie też mam niby motorower to wiesz ;) i ja go opisałem! :D
  • 0
Panowie i Panie :) Szerokości i Przyczepności w tym sezonie ^^

#3 MilagoW

MilagoW

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 30 kwiecień 2009 - 21:58

Ważną kwestią jest, z tego co wiem, wiek autora testu. Bodajże jest to min. 16lat (ale nie jestem pewien- odsyłam do adminów) ;) Ponadto trzeba posiadać pewne umiejętności, nie tylko z zakresu pisania tekstów do prasy, ale także dotyczące rzetelnej oceny wad i zalet danego sprzęta.. :)
  • 0

#4 Maciek

Maciek

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 06 maj 2009 - 7:08

Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę, zwłaszcza te dotyczące eksploatacji, trwałości oraz usterek - czyli czegoś, czego (zazwyczaj) nie da się sprawdzić i wyłapać w tych kilku, kilkunastu dni gdy testowane motocykle są do dyspozycji relacji. Jak wiecie, opisując maszyny używane zawsze staramy się zamieszczać opinie użytkowników.
Co do wieku - cóż ciężko być wiarygodnym testerem motocykli nie mając nawet prawa jazdy.

• 0

#5 MilagoW

MilagoW

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 06 maj 2009 - 20:25

Racja... :) Nie pomyślałem o tym (podstawowym przecież) aspekcie :D Sorry
  • 0

#6 APACZ

APACZ

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 08 maj 2009 - 16:25

W dziale motocykle używane jest miejsce dla posiadaczy danego modelu ale trochę mało miejsca na opinie. Chyba że, mało osób zgłasza się do oceny swojej maszynki
  • 0

#7 Arek

Arek

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2009 - 20:56

Sądzę podobnie jak Pan Admin :D
Choć sam nie mam jeszcze prawka, jeźdze Aeroxem od 2 lat, po godzinach naprawiam skutery i moto, więc wiem o nim prawie wszystko, nie pomijając wielu wad, więc jakby ktoś chciał mnie zatrudnić to no problem xD
  • 0

#8 morus

morus

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 maj 2009 - 18:11

Zdecydowanie użytkownik może wypowiedzieć się o zaletach/wadach swojego sprzęta, co do przejażdżki, już po przejechaniu paru km, można dostrzec niektóre zalety/wady motocykla, tylko one są zazwyczaj powierzchowne.
pozdrawiam :)
  • 0

#9 Maciek

Maciek

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 21 maj 2009 - 14:08

A więc Panowie do dzieła - opiszcie na czym jeździcie
  • 0

#10 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 10:49

mam takie pytanie mogli byście od czasu do czasu wrzucić jakiś ciekawy plakacik do gazetki :) ???
  • 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

#11 Maciek

Maciek

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 11:15

Wrzucamy środkowy kalendarz i zawsze staramy się by było przy nim fajne zdjątko
  • 0

#12 karoleq_90

karoleq_90

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 79 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 17:30

Wrzucamy środkowy kalendarz i zawsze staramy się by było przy nim fajne zdjątko

Szkoda tylko, że jak sobie powieszę ten kalendarz to razem z nim tracę fragment jakiegoś artykułu :mellow:
  • 0

#13 Damian

Damian

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 19:27

Dokładnie mi też brakuje fajnych plakacików choćbyście Panowie admini musieli zawołać od nas złotóweczke więcej za gazetkę ( osobiście nie radze podejmować tak drastycznych i pochopnych decyzji wiadomo bunt był by jak ta lala :evil: ) ale fajny plakat możecie dorzucić :D
  • 0
BURN RUBBER NOT YOUR SOUL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych