Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z prasy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Esper

Esper

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 16:29

Dziennik opublikował fascynujący "art" o motocyklistach: link
Co Wy na to?
  • 0

#2 BOHUN

BOHUN

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 9:06

Dość hmm... zaskakujące.
  • 0
Pytajcie na gg ;]

#3 Adrian

Adrian

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 16:55

Zastanawiam się, kiedy Policja wpadnie na pomysl zrobienia akcji skierowanej do kierowców puszek - "Kierowco, myśl abyś nie odbieral życia"...
  • 0

#4 melpomeneB

melpomeneB

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 19:28

Hmm...jak dla mnie, to jest to wręcz upokarzające odnoszenie się policji do tematu i wcale jest tym - "Te hasła mają przede wszystkim prowokować do myślenia. Może i są szokujące, ale chodzi o to, by wzbudzały refleksje i dyskusje" - mówi Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji". Oczywiście, że trafiają się "szaleńcy", ale dlaczego pakować wszystkich do jednego wora?!?! :(
  • 0

#5 dublik

dublik

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 11 maj 2009 - 18:09

Policja się już z tych "reklam" tłumaczyła w telewizji i mieli wycofać te reklamy ponieważ wszyscy wypowiadający się motocykliści byli tym oburzeni z resztą mi też się to nie podoba. Komu się nie zdarzyło że po zatrzymaniu policjant od razu pyta "dlaczego tak wolno pan jechał" sami prowokują takimi głupimi tekstami :disgust:
  • 0

#6 MilagoW

MilagoW

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 11 maj 2009 - 19:31

Zatrzymuje cię Policja do rutynowej kontroli i od razu zakładają, że jechałeś za szybko, tylko im nie udało się akurat cię złapać... :retard:
  • 0

#7 dublik

dublik

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 11 maj 2009 - 20:44

Zatrzymuje cię Policja do rutynowej kontroli i od razu zakładają, że jechałeś za szybko, tylko im nie udało się akurat cię złapać... :retard:

To nie tak było 70 a miałem 100 i złapali mnie na radar, policjant podszedł do mnie i od razu grzecznie zapytał "dlaczego tak wolno". Dali mi mandat,punkty karne i git. :paranoid:
  • 0

#8 silbi

silbi

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 13 maj 2009 - 10:27

Hehehe chciał Cie sprowokować, albo wkurzyć. Jedno z dwóch i tyle. Swoją drogą Mogłeś mu powiedzieć że jak byś szybciej jechał to nawet koloru by nie zdążył zauważyć. :D Ciekawe kto by był bardziej wkurzony. Ale wtedy to mandat na pewno górna półka :)
  • 0
Jeśli zginę to w przekonaniu że robiłem to co naprawdę Kochałem!

#9 dublik

dublik

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 13 maj 2009 - 16:58

He he he silbi masz rację spróbuje tego tekstu przy następnym zatrzymaniu ciekawe co mi powie :D Tylko nie wiem czy będę miał odwagę mu to powiedzieć. Ha ha ale dzięki za pomysł :evil:
  • 0

#10 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 22 maj 2009 - 17:18

http://www.uzyjwyobr...ekty.php?page=3 kilka z tych plakatów mogło a nawet powinno wisieć ...
  • 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

#11 BOHUN

BOHUN

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 23 maj 2009 - 9:31

Niektóre ilustracje są naprawde dobre ;)
  • 0
Pytajcie na gg ;]

#12 dublik

dublik

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 24 maj 2009 - 19:42

He he trzeba przyznać że autor tych "fotek" miał pomysł na przedstawienie skutków brawurowej jazdy :nod:
  • 0

#13 silbi

silbi

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 25 maj 2009 - 16:08

Trzeba przyznać że niektóre z tych fotek dają do myślenia.
  • 0
Jeśli zginę to w przekonaniu że robiłem to co naprawdę Kochałem!

#14 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 25 maj 2009 - 22:24

Trzeba przyznać że niektóre z tych fotek dają do myślenia.

Szczerze? Te foty raczej kiepsko przedstawiają, co może się stać :/ Znacznie lepiej byłoby dać coś naprawdę drastycznego, jakąś ludzką papkę" albo innego połamańca - takie rzeczy działają na wyobraźnię, co by było, gdybym to był ja? etc
Zanim ruszyłem motorem na drogi, pooglądałem sobie na Youtubie filmiki z kraksami motocyklowymi. Była tam jedna kompilacja, na której: koleś po wypadku od kolana w dół miał tylko goluteńką kość ze strzępem skóry, dalej gość się położył na wjeździe na autostradę, a gdy tylko wpadł już na psa autostradowy, to momentalnie przejechał po nim samochód, oraz ostatni ciekawy moment, który uzmysławia, że nie zawsze to motocyklista musi popełnić błąd - koleś jechał sobie normalnie na skuterku, za nim TIR; tirowiec kontynuował jazdę, jak gdyby skuterek był niewidzialny, czyli właśnie po skuterku - efekt był taki, że kierowca skutera po zatrzymaniu tira znajdował się gdzieś pomiędzy trzecią a czwartą osią ciężarówki, wątłe szanse przeżycia :/ Niestety trzeba na własne oczy ujrzeć makabryczne obrazy, żeby zacząć myśleć cóż to się może zdarzyć na drodze :(
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

#15 Brilhantina

Brilhantina

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 22 czerwiec 2009 - 1:32

Wracając jeszcze do "dziennika", zaskakujący jest tytuł artykułu - "Szalejesz na motorze? Zostaniesz warzywem". Z jaką denerwującą pewnością porównują motocyklistów do tej marchwi. Jestem ciekaw, czy w redakcji nie mają żadnego bikera.

To na YT są tak drastyczne materiały? Ciekawy sposób na ochłonięcie przed jazdą PinKee. Na pewno skuteczny ;)
  • 0

#16 vraf

vraf

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 13:06

Motocykl listopadowy 09r str 69 zdjęcie motocykla od tyłu i nie potrafie rozgryźć tego co to za sprzęt ma ktos pomysł? nie daje mi to spokoju.
  • 0

#17 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 19:46

bmw f800s
jsz
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0