Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka 125-tke wybrac i dlaczego?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 stoodent1

stoodent1

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 09 wrzesień 2009 - 22:50

Ja dobieram w ten sposób że:
-najważniejsza jest żuchwa nie powinniśmy mieć możliwości ruszać szczekać na boki(częstym efektem zbyt luźnego kasku jest złamanie żuchwy)
-kask po zapięciu nie może się ruszać swobodnie na głowie powinien przylegać w miarę ciasno to też wiąże się z bezpieczeństwem (niestety po jakimś czasie kask się wybija w środku nadmierne wybijanie dotyczy tańszych modeli i do wymiany).
-docieramy kask do swojej głowy nie sugerować się modelem tylko właśnie profilem anatomicznym.
-dopiero na końcu grafika i inne "bajery", wiadomo dobrze jest mieć antyfog, blende, wypinane i ciche wnętrze, interkom itp., ale kask to nasza jedyna ochrona.

• 0
Jestem studentem technologi żywienia na UP Lublin. Uwielbiam motocykle i wszystko c z nimi związane. Nie ma nic lepszego jak daleka wyprawa motocyklem w towarzystwie kumpli. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe miejsca. motto: żyj pełnią życia!

#22 Kacper_00

Kacper_00

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 22:59

Witam. Dawno tu nie gościłem. W zasadzie dużo się nie zmieniło w moich poglądach od tamtych czasów gdy założyłem ten temat :) ). Mam 9 tyś w ręku. Za to chce kupić motor który klasyfikuje sie na a1. ( 125ccm ) ale za te pieniążki chciał bym kupić jeszcze ubranie. Myślę nad Honda Varadero 125 xl. Ja jestem wysoki 194cm. 85kg masy. To myślę że będę dosyć przyzwoicie wyglądał na tej maszynie. Jeżeli znajdzie się osoba która jeździła takim oto potworem ^^ to proszę napiszcie. Jaka ona jest? jak z niezawodnością, spalaniem, etc. I czym wy głównie kierujecie sie przy zakupie motocykla. Uważacie że lepiej jest kupić motocykl z Polski czy z zagranicy ( np. Niemiec ).
Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi : )
  • 0
Panowie i Panie :) Szerokości i Przyczepności w tym sezonie ^^

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych