Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki protektor pleców?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 numetalorder

numetalorder

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:11

Witam!

Chciałbym kupić protektor pleców (popularnego żółwia). Szukając głównie w necie i kierując się zapamiętanymi reklamami znalazłem następujących producentów (w nawiasach podałem orientacyjne ceny):
-Knox {400-560zł}
-Alpinestars {400-760zł}
-Modeka {200zł}
-Ufo {180-350zł}
-RetBike {200zł}
-BF {140zł}
-Adrenaline {160zł}
Ma ktoś rozeznanie, który warto kupić {biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i relację cena/jakość} ?
Pozdrawiam!
  • 0

#2 stoodent1

stoodent1

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 7:18

Stawiając na bezpieczeństwo absolutnym liderem jest Knox jest to sprzęt głównie profesjonalny spełniający najwyższe normy.
Spotkałem się z rzeczami tej firmy i powiem że wykonanie jest warte swojej ceny.
Niestety o innych ciężko mi powiedzieć.
najważniejsze by protektor zajmował jak największy obszar pleców pokrywał cały odcinek kręgosłupa.
Najlepiej jak ma anatomiczny profil dopasowany do kręgosłupa.
Każdy protektor powinien mieć atest gdzie podane jest jaka siła będzie "przepuszczona" przez ochraniacz czyli jaka będzie działać na ciebie wybieraj z jak najmniejszą wartością.
  • 0
Jestem studentem technologi żywienia na UP Lublin. Uwielbiam motocykle i wszystko c z nimi związane. Nie ma nic lepszego jak daleka wyprawa motocyklem w towarzystwie kumpli. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe miejsca. motto: żyj pełnią życia!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych