Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyprawa do szwecji

szwecja motor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michalmarek

Michalmarek

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 20:06

Moja dziewczyna złapała bakcyla i od jakiegoś czasu jeździ na motorze. Teraz chciałbym ją zabrać na wyprawę do do Szwecji. Czytałem na stronie Stenaline (http://www.stenaline...ja-na-motocyklu) że jest możliwość przewozu motocykli na promie.  Czy ktoś mi doradzi co najlepiej zwiedzać gdy będziemy już na miejscu. Słyszałem, że w Szwecji jest bardzo dużo różnych krajobrazów do obejrzenia. Moja partnerka jest historykiem z wykształcenia więc bardzo chętnie dowiemy się coś na temat historii Szwecji

• 0

#2 Miro123

Miro123

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 05 październik 2015 - 19:05

Poradniki turystyczne przestudiuj.

• 0

#3 owsik

owsik

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 21:37

Cześć! Dopiero się zalogowałem na to forum, tak to wcześniej dałbym Ci info co i jak. 

Miałem przyjemność podróżować z motocyklem promami Stena Line z Gdyni do Karlskrony i Unity Line ze Świnoujścia od Ystad. Z mojego punktu widzenia ta druga opcja jest lepsza, bardziej zadbali o motocykl, na promie przyjemniej, a do tego taniej i szybciej. Z Ystad możecie udać się do Goteburga słynną skandynawską E6, dalej warto do Oslo (zalapać chociaż trochę Norwegii, a przejście graniczne miedzy Szwecją a Norwegiąna w Svinesund zapadnie Wam na zawsze w pamięci). Stamtąd do Sztokholmu i wybrzeżem do Karlskrony skąd możecie wrócić do Polski. Jest jeszcze opcja przebicia się z okolic Sztokholmu do Gdańska, ale mnie cena odstraszyła. 

Jakbyś potrzebował jakiś praktycznych info, albo pomocy to pisz.

Pozdrawiam!

• 0

#4 margaret

margaret

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 10:11

Taka podróż to fajna opcja na październikowe wakacje. Mam nadzieję, że poza sezonem ceny na promy są tańsze, bo w wakacje trochę odstraszają.

• 0

#5 żelek

żelek

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 12:07

Dzięki owsik, mam nadzieję, że niedługo te porady przydadzą mi się w praktyce.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych