Skocz do zawartości

Zdjęcie

pojazdy bez uprawnień

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 2:48

Cześć wszystkim, zastanawiam się, bo tak mi się przypomniało, że mieli wprowadzić na quady jeżdżenie tylko z uprawnieniami. Wprowadzili to, czy nie? Kiedyś myślałem że to dobry pomysł na 18stke się zrzucić rodzinką, a tu latka minęły a ja się kuźwa zagapiłem nieco

• 0

#2 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 21:44

Cześć wszystkim, zastanawiam się, bo tak mi się przypomniało, że mieli wprowadzić na quady jeżdżenie tylko z uprawnieniami. Wprowadzili to, czy nie? Kiedyś myślałem że to dobry pomysł na 18stke się zrzucić rodzinką, a tu latka minęły a ja się kuźwa zagapiłem nieco

quady to są już chyba passe.. cos mi sie tak wydaje, ale chyba zeby prowadzic to musisz jakies tam uprawnienia miec, gdzies czytałem, ze sa rozroznione na zwykłe i na ciezkie, ale przy kategorii B mozesz jezdzic chyba jednymi i drugimi. Z reszta to tylko offroad, pomysl o czyms bardziej praktycznym 

• 0

#3 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 14:21

...

• 0

#4 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 1:19

Nie, nie to nie dla mnie, walnąłem gafę w poprzednim poście bo nie dodałem, że to dla chrzesniaka, on prawka nie ma stąd moje pytanie o uprawnienia. I tez się zasanawialiśmy już nad tym żeby jakiś skuter kupić ale to chyba jeszcze gorzej niż quad. Hulajnogi przecież nie zakupie...

• 0

#5 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 10:43

Nie, nie to nie dla mnie, walnąłem gafę w poprzednim poście bo nie dodałem, że to dla chrzesniaka, on prawka nie ma stąd moje pytanie o uprawnienia. I tez się zasanawialiśmy już nad tym żeby jakiś skuter kupić ale to chyba jeszcze gorzej niż quad. Hulajnogi przecież nie zakupie...

Aaa widzisz, to zmienia postać rzeczy, nie wiem skąd ta moda na quday.. bo ja bym i tak odradzał może pomyśl o czyms w stylu rowera elektrycznego/deskorolki albo jakiegoś skutera? Bajeranckiego? Znajdź jakąś nowinkę coś w temacie proeko, bo to teraz tredny i wiesz.. czymś takim to w podstawówce zaszpanuje (nie mam pojęcia ile ma się lat, jak się idzie do komuni xD)

• 0

#6 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 grudzień 2016 - 0:39

No, niestety jakbym się miał na tym znać to bym sobie sam wybrał hehe tak przemyślałem temat quadów i doszedłem do wniosku że jest to bardzo niepraktyczne bo do użytku tylko po określonych terenach. Coś do jazdy po mieście byłoby ok. I co istotne nie ma komunii tylko ma 16 lat i jest zapaleńcem rowerowym. wybadałem temat - innych uprawnień brak :P

• 0

#7 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 grudzień 2016 - 12:07

Rowery elektryczne tyż są i to takie jakie lubisz :) rower to i ja sam mam, genialna opcja na moje rowerowe gorskie wycieczki :) z checia cos podpowiem

• 0

#8 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:11

No nie wiem, czy to niezbyt duży wydatek i nie wiem też jak to wygląda przy dłuższym użytkowaniu. W sensie ekonomiczności, ładowania itd bo ja się nigdy tego rodzajów sprzętu nie przyglądaałem. Czy to się ładuje raz na miesiąc czy po każdym przejechaniu... Więc jak coś, to bardzo, bardzo chętnie czekam na jakieś wskazówki i podpowiedzi.

• 0

#9 mikołWRC

mikołWRC

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 19:23

jak nie rozładujesz akumulatora za pierwszym przejazdem to możesz jechać drugi proste. każdy sprzęt ma określony zasięg na jednym ładowaniu i tyle nikt ci tu reguły nie poda. a co do tego czy się opyla czy nie to moim zdaniem jak ktoś ma kapitał początkowy to jak najbardziej ale na początek hajs trzeba wyłożyć.

• 0

#10 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 15:24

No ja tu nie mówię o kupnie od razu jakiegoś krowska za 100tysi dla młodego. Raczej coś mniejszego i tańszego.

• 0

#11 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 23:59

halo?

• 0

#12 mikołWRC

mikołWRC

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 0:18

w takim razie podstawowe pytanie czy słyszałeś o scoopperze? jak to ostatnio zobaczyłem, to robi wrażenie. Takie to cudeńko niepozorne a ma moc :) nie zorientowałem się wprawdzie w cenie tego sprzętu ale w utrzymaniu wiadomo i tak lepszy niż zwykły, zwłaszcza dla dzieciaka.

• 0

#13 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 19:59

Nie, wczesniej nie. Ale teraz posiedziałem trochę na stronce i muszę powiedzieć, że nigdy wczesniej nie pomyślałbym o wyborze czegoś takiego. A ten sprzęt naprawdę coś w sobie ma i do siebie przekonuje. A poza tym właśnie kwestia utrzymania ładowania te dane są dla mnie najbardziej optymistyczne.

• 0

#14 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wczoraj, 12:55

siema, sorry za nieobecność, zatrzymały mnie sprawy państwowe ;) rower elektryczny na zasilaniu litowo-jonowym (to już chyba w standardzie na wyposażeniu), odległość w zależności od pojemności akumulatora to nawet do 150km, większa prędkość to mega zaleta! Trochę dajesz w pedały i momentem jedziesz ponad 30 km/h :) Jeżeli chodzi o ładowanie to mój warczy o niskim poziomie baterii jakieś 2h przed zupełnym rozładowaniem się akumulatora, więc to wystarczający czas na to, żeby znaleźć jakieś przytulne gniazdko. Jak tak popatrzyłem na tą wersję bike scooppera to wygląda całkiem przyjemnie i ofertowo i jeżeli chodzi o tzw bebechy. Ja swojego niestety nie wymienie, jest za nowy, ale gdybym miał wcześniej taką alternetywę to bym się poważnie nad tym zastanowił. Parametry podobne do mojego, a cena hoo hoo niższa :P 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych