Skocz do zawartości

Zdjęcie

pojazdy bez uprawnień

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 2:48

Cześć wszystkim, zastanawiam się, bo tak mi się przypomniało, że mieli wprowadzić na quady jeżdżenie tylko z uprawnieniami. Wprowadzili to, czy nie? Kiedyś myślałem że to dobry pomysł na 18stke się zrzucić rodzinką, a tu latka minęły a ja się kuźwa zagapiłem nieco

• 0

#2 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 21:44

Cześć wszystkim, zastanawiam się, bo tak mi się przypomniało, że mieli wprowadzić na quady jeżdżenie tylko z uprawnieniami. Wprowadzili to, czy nie? Kiedyś myślałem że to dobry pomysł na 18stke się zrzucić rodzinką, a tu latka minęły a ja się kuźwa zagapiłem nieco

quady to są już chyba passe.. cos mi sie tak wydaje, ale chyba zeby prowadzic to musisz jakies tam uprawnienia miec, gdzies czytałem, ze sa rozroznione na zwykłe i na ciezkie, ale przy kategorii B mozesz jezdzic chyba jednymi i drugimi. Z reszta to tylko offroad, pomysl o czyms bardziej praktycznym 

• 0

#3 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 14:21

...

• 0

#4 hyrzy

hyrzy

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 1:19

Nie, nie to nie dla mnie, walnąłem gafę w poprzednim poście bo nie dodałem, że to dla chrzesniaka, on prawka nie ma stąd moje pytanie o uprawnienia. I tez się zasanawialiśmy już nad tym żeby jakiś skuter kupić ale to chyba jeszcze gorzej niż quad. Hulajnogi przecież nie zakupie...

• 0

#5 m.dziekonski

m.dziekonski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 10:43

Nie, nie to nie dla mnie, walnąłem gafę w poprzednim poście bo nie dodałem, że to dla chrzesniaka, on prawka nie ma stąd moje pytanie o uprawnienia. I tez się zasanawialiśmy już nad tym żeby jakiś skuter kupić ale to chyba jeszcze gorzej niż quad. Hulajnogi przecież nie zakupie...

Aaa widzisz, to zmienia postać rzeczy, nie wiem skąd ta moda na quday.. bo ja bym i tak odradzał może pomyśl o czyms w stylu rowera elektrycznego/deskorolki albo jakiegoś skutera? Bajeranckiego? Znajdź jakąś nowinkę coś w temacie proeko, bo to teraz tredny i wiesz.. czymś takim to w podstawówce zaszpanuje (nie mam pojęcia ile ma się lat, jak się idzie do komuni xD)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych