Skocz do zawartości

Zdjęcie

bmw g 650gs czy ktm 350 exc-f badz exc 450 jaki model

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 alfik87

alfik87

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 5:50

witam
zastanawiam sie ktory z tych modeli endurasow zakupic
doradzcie mi ktory według was jest najlepszy, a moze jeszcze jakis inny podobny....
no i czy warto sie zastanawiac nad bmw
pozdrawiam
z gory dziekuje
  • 0

#2 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 7:26

po zestawieniu modeli wnoszę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. wróć do przedszkola, bo sobie krzywdę zrobisz
jsz
  • 0

#3 alfik87

alfik87

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 sierpień 2012 - 23:00

po przyjrzeniu sie blizej sprawie stwierdzam iz nie masz zycia prywatnego i wyzywasz sie piszac durnowate posty , odpowiadajac niczym nastolatek na to co pisza ludzie...ja mam sie cofac do przedszkola...ty nigdy z niego nie wyjdziesz...

jak odpisujesz tylko po ty by nabijać sobie posty to gratulacje . twoj poziom IQ jesli wiesz co to jest...oscyluje ponizej normy

ps. kazdy motor o ktory pytam jest inny, wiem to dobrze, kazdy w jakims aspekcie jest lepszy
jesli czytaja to uzytkowncy jakiegos danego modelu a nie napalone dzieci neo prosze o jakas wskazowke
  • 0

#4 Zodiac86

Zodiac86

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 sierpień 2012 - 18:57

alfik a czego się spodziewałeś. Zestawiłeś dwa hard enduro z motocyklem uniwersalnym stylizowanym na turystyczne enduro. Nie napisałeś do czego Ci ten motocykl potrzebny. Jeśli ktoś Ci wmówił że 650 GS to enduro to miał poczucie humoru. To moto szosowe z opcją zjechania na szuter czy polną drogę. Waży 200 kilo zamiast stu paru. KTMy masz co nieco opisane tu:

http://www.motocykl-...ojczy-pojedynek

KTMy to enduraki raczej dla wprawionych, mają dużą moc i świetne podwozie ale na trasę się nie nadają.

Odpowiedz sobie do czemu ma służyć ten motocykl. GSa można zestawić z maszynami pokroju transalpa, małej tenery, aprili pegaso itp. A nie maszynami hard enduro. Jeśli szukasz maszyny uniwersalnej to BMKa będzie super. Opcje wjechania w teren oczywiście istnieje ale na Boga, to motocykl z innego świata niż KTMy które opisałeś.

Jeśli szukasz moto do polatania w lekki teren i do codziennej jazdy to zobacz oprócz BMW np. Yamahę 660 XT. Podobna moc, trochę bardziej stylizowany na enduro i chyba lepszy na teren. Jeśli bardziej na szosę to Honda Transalp, Suzuki DL 650 V Strom, BMW F 650 GS, Yamaha 660 Tenere (dobra również w lekki teren) itd. itp.

KTMy natomiast rozważaj jeśli masz doświadczenie z enduro i jeśli chcesz profesjonalnie/półprofesjonalnie się w to bawić. Jeśli nie masz doświadczenia to kup jakieś soft Enduro pokroju Suzuki DR (stara 350, nowsza 400). Dobra Kończę bo się rozpisałem. :D

• 0

#5 aror6

aror6

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 17:40

Jedna uwaga,odpowiadajmy rzeczowo na pytania mimo że wydają się one czasem niepoważne.Nie wszyscy czytelnicy tego portalu mają tą samą wiedzę o motocyklach. Myślę że kolega Zodiac86 wytłumaczył ci na czym polega różnica między hard enduro a turystycznym enduro więc ja się nie będę więcej udzielał.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych