Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubrania kombinezony kaski rekawice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 13:37

Witam jak w tytule co powiecie na temat marek które tu przedstawię warto nimi głowę sobie zawracać czy wziąć coś innego
(dla zwykłego kowalskiego który chce dobre moto i dobre ciuchy a ma mało kasy :) )

Ubrania :
*Modeka
*Gericke
*Feliks
*TSCHUL
*RST
*Probiker
*oneal

Kaski:
*O'neal
*AGV
*Nitro
*Naxa
*shoei
*hjc
*Delta
*Nolan
*shark
  • 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

#2 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 7:53

jak mawiała moja Babcia: szwarc, mydło i powidło. shoei obok naxy, itd... w ciuchach najpierw określ, czy to ma być skóra czy tekstyl, potem szukaj producenta. modeka nie jest zła, ja kupiłem macnę i za wyjątkiem debilnego systemu wpinania membrany nie narzekam, a była tańsza od modeki. hg ma faktycznie fajne ciuchy, ludzie są zadowoleni, sam nie wiem czy następnych sobie nie kupię od nich

z kasków wywaliłbym na pewno naxę, bo to szajs. nie wiem co to delta, chyba że masz na myśli ls2. shoei jest drogi, nie wiem czy akurat koniecznie trzeba taką kasę na kask wywalić. agv, hjc, może nolan, airoh, caberg - przeglądnij ofertę w wybranym przedziale cenowym, a dopiero potem poszukaj informacji o konkretnych modelach; google Twoim przyjacielem jest ;)
jsz
  • 0

#3 Piotr

Piotr

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 18:54

shoei jest drogi, nie wiem czy akurat koniecznie trzeba taką kasę na kask wywalić.

Kolego jeszua może drogi ale myśle ze to górna półka!! I to jest twoja głowa!! A ceny sa różne!!
  • 0

#4 k.maciejka

k.maciejka

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 14:58

Ja kupiłem:
- skórzaną kurtkę Bering. Fajne wykonanie, bardzo praktyczna (może suwak mógłby być łatwiej dostępny bo trudno go odsunąć w rękawicy), dobra ilość protektorów, kieszeni, wszystko na miejscu. Po małej glebie, zaledwie małe przytopienia na łokciu, polecam.
- rękawice Halvarsson. Nie wiem czy wielu z Was to zna, namówili mnie do nich w sklepie w Częstochowie. Zdecydowałem się na nie, bo wydały mi się świetnie dopasowane do dłoni. I chyba to najważniejsze, żeby dobrze przylegały do dłoni, miały dobrze zaprojektowane szwy i nie przeszkadzały w trzymaniu kierownicy. Moje spełniają wszystkie te warunki.
- kask Astone. Francuska firma chyba od niedawna na naszym rynku. Kupiłem model z górnej półki, niestety nie znam nazwy. Jak dla mnie super. Po wsunięciu na głowę dobrze siedzi, ale nie robi ze mnie chomika. Można podnieść szczękę z szybą i zrobić kask półotwarty, fajna blenda p/słoneczna, trochę mało intuicyjnie umieszczony do niej guzik, trudno go namierzyć w czasie jazdy, dobre zamknięcie.

• 0

#5 kwachu

kwachu

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:22

Kolego,
jak wymieniasz hurtem takie firmy to zajrzyj sobie tu: http://www.halomoto.pl/
Wszystko w 1 miejscu :)
  • 0