Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fajny Turystyk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 k.maciejka

k.maciejka

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 styczeń 2011 - 18:53

Myślę, że za rok dwa trzy będę poszukiwał dla siebie drugiego moto o parametrach bardziej szosowo lub sportowo turystycznych. Gdyby mnie było stać na prawie nowy, myślałbym o Hondzie CBF1000 lub BMW1200GS. Macie może jakieś własne opinie na ich temat lub jakieś inne propozycje?
  • 0

#2 Ghost

Ghost

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 21 styczeń 2011 - 19:37

Jeśli chodzi o turystki to wybrałbym dla siebie nieco mniejszą Hondę Transalp.
  • 0

#3 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 21 styczeń 2011 - 23:00

cbf nawet mnie się spodobała, gdyby nie to że nie lubię r4, to kto wie... niewyżyłowany silnik, parametry wystarczające aż nadto do jazdy nawet na duże dystanse, wygodna, nie ma kłopotu z bagażem, poleci i po autostradzie, i po winklach, owiewka niespecjalnie wielka - wystarczy większą szybę dać. przy tym w przeciwieństwie do np. dużego bandyty nie ma ponoć tendencji do zjadania w oczach opon i napędu. polatałbym taką kiedyś ;) kanapa przy prędkościach "ponadautostradowych" jednak nieprzyjemnie drga, niby można przywyknąć, ale nie słyszałem o takiej tendencji w cbf
trampek jest jednak słaby, zwłaszcza jak się trochę pojeździ - zwłaszcza do dalszej turystyki po czarnym

pytanie tylko po co dwa motocykle na asfalt. tak czy siak jeden będzie stał...
jsz
  • 0

#4 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 23 styczeń 2011 - 0:32

CBF akurat ujeżdżam 600 ale jest całe forum poświęcone CBF1000/600

cbf1000.

motocykl wygodny ;) wytrzymały udokumentowany przebieg pana w Grecji 140 k km
dobrze ciągnie z niskich obrotów spalanie w normie
bdb w trasę jak i w miasto
co do drgań nie wiem jak jest w 1000 ale w 600 sa kolo 5000 obr/min ale tylko na niższych biegach 4-5-6 nie odczuwalne
co do osłony hmm do 150-60 spokój... w miarę ..zawsze można domontować dokręcaną szybkę... lub zamontować akcesoryjną...
najlepiej szukać z tylnym błotnikiem który naprawdę pomaga

pozdrawiam :)

a jeszcze jedna zaleta..to Cena w porównaniu z BMW :) lecz cos za coś ;)
  • 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych