Skocz do zawartości

Zdjęcie

Początek - opinie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MARUDaA

MARUDaA

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 12:19

Myślałem aby kupić suzuki gsf bandit 600 na początek jakie są na ten temat wasze opinie jak i także na temat tego sprzętu?
  • 0

#2 Tuono1000rr

Tuono1000rr

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 wrzesień 2012 - 21:10

Opinia taka żebyś kupił gsr 600 rewelacyjnie się prowadzi ma wszystko czego potrzeba poręczny i wygląda prawie jak bking. Nie wiem jakiego bandziora chcesz rocznikowo ale według mnie gsr będzie lepszym rozwiązaniem. No jeszcze nie kup czasem horneta i fazera aha jeszcze rozważ kawę er 6n to są poprostu fajne motocykle na początek i mają charaktery.Bandita odpuśc choć słowa złego o żadnej suzi nie powiem.Ale jak się na niego uparłeś to lepiej niż te przereklamowane hornety i fazery. :D
  • 0

#3 aror6

aror6

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 23 wrzesień 2012 - 7:26

A jeździłeś może na tym GSR?Chodzi mi przede wszystkim o wygodę i czy pasażer wytrzymuje dłuższe dystanse.Co do fazera i horneta to nic im nie brakuje ale to tak jakby kupić vw4 1.9 tdi...
  • 0

#4 Tuono1000rr

Tuono1000rr

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 22:07

No jak pewnie że jeździłem GSR ubrany w Dunlop Qualifier RR super po zakrętach do 120kmh bez szyby dało się jechać poźniej męka ale to golas i tak ma być bardzo to fajny i wygodny sprzęcik ma nawet wyświetlacz biegów bajer ułatwiający życie że później się bez niego ciężko obejść a pasażerów nigdy nie biorę ale jeśli mowa o dalekiej turystyce to nie jeździłem dalej niż 100km w jedną stronę i spoko żadnych negatywnych odczuć same pozytywy
  • 0

#5 aror6

aror6

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 18:57

Dzięki,bo powoli oglądam się za innym motocyklem,jeżdżę 3 lata Sv650S super motocykl ale na bardzo krótkie wypady bo mi po 50km drętwieją ręce szczególnie jak jadę z pasażerem, jest to raczej motocykl sportowy poza silnikiem o turystycznym charakterze.Co do wygody to oczywiście nie miałem na myśli takiej jak na typowym turystyku, po prostu bardziej wyprostowana sylwetka i mniej ugięte nogi.Co do braku owiewki w GSR to bym przebolał taki juz urok nakedów.Wyświetlacz biegów to napewno plus na tle konkurenci.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych