Skocz do zawartości

Zdjęcie

OCEŃ SERWIS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciek

Maciek

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 16:25

Tu możecie podzielić się uwagami o warsztatach i serwisach z których usług korzystaliście.
  • 0

#2 wojtekk1000

wojtekk1000

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 20:14

Wiadomo, że najlepiej motocykle serwisują...
gdzie ??

w E M C !!! :)

zapraszamy...
  • 0

#3 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 20 maj 2009 - 17:51

Wie ktoś z forumowiczów gdzie najlepiej serwisować Kawasaki w okolicach Katowic i Sosnowca? Byłbym wdzięczny za jakąś radę.
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

#4 dublik

dublik

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 27 maj 2009 - 19:17

Może SZPILA (autoryzowany dealer yamaha i serwis chyba wszystkiego co jezdzi i ma dwa kółka bo to do nich kasa :bibibi: ) w Katowicach? W Rybniku u SZPILE chyba, a właściwie na pewno naprawiają bo widziałem u nich parę kaw. :unibrow:
  • 0

#5 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 28 maj 2009 - 13:30

Często bywam w SZPILI w Katowicach, ale nawet nie pytałem, czy serwisują Kawy. W sumie to niewiele mnie oni urządzają, bo to tylko trochę bliżej niż salon Kawy :) Po prostu coś mi się Probike katowicki nie widzi, wydaje mi się, że ceny mają wysokie - bo jak inaczej je nazwać, skoro za 20 minutowy przegląd po 1000km, 2 litry oleju, filtr oleju i jakąś małą drobnostkę zapłaciłem 450 zł? :/ Nie o takie Polskie walczylyśmy! ^_^
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

#6 dublik

dublik

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 28 maj 2009 - 20:35

No i niestety się z tym zgadzam :( Ceny u SZPILA w Rybniku też są kosmiczne za przegląd skuterka ( 50ccm) kumpel zapłacił 200zł a nic nie naprawiali tylko standardowa procedura przeglądu. Ja pytałem ile kosztuje wymiana łańcuszka rozrządu i się mocno zdziwiłem :o sama robocizna 600zł :disgust: A mi to samo zrobił inny warsztat motocyklowy za 200zł. Różnica trochę jest co nie? :unibrow:
  • 0

#7 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2009 - 17:35

To jest wada nowych motorków - trzeba je serwisować w autoryzowanych serwisach, a one liczą sobie jakby tam pracowali inżynierowie z Japonii ^_^ Ale nic to, jeszcze dwa latka i będzie z głowy :)
  • 0

#8 dublik

dublik

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 01 czerwiec 2009 - 19:12

Ale nic to, jeszcze dwa latka i będzie z głowy :)
Ale o co chodzi bo nie kumam??????? :huh:
  • 0

#9 Giecu

Giecu

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 01 czerwiec 2009 - 20:48

Pewnie Pinkee ma nowy motor i za dwa lata kończy sie gwarancja więc nie będzie już musiał serwisować ASO
  • 0

#10 goryl

goryl

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 14:51

Nie polecam motoszklarnii w Markach!!!! Są drodzy i robią niechlujnie.
  • 0
Śmieszne filmy - http://www.piatek13.com

#11 goryl

goryl

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 14:55

Poza tym mam podejrzenie, że biorą dobre części z moto klienta do tych szrotów co sprzedają w komisie, bo parę lat temu po odbiorze moto z serwisu ,gdzie mi regulowali zawory silnik bardziej hałasował niż przed regulacją. Oddałem moto do innego mechanika i okazało się że łańcuch powinien być dawno wymieniony.
  • 0
Śmieszne filmy - http://www.piatek13.com

#12 mobilki

mobilki

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 luty 2016 - 11:59

potrzebny mi dobry, sprawdzony serwis Kawasaki w okolicach Warszawy (może być sama warszawa lub okolice do 20km). Zależy mi na fachowej pomocy. ktoś/coś?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych